tel. 52 349 33 70 email
 • -20%
Materac Montreal Mollyflex
 • Materac Montreal Mollyflex

Materac Montreal Mollyflex

Montreal to wyjątkowy materac, zapewnia solidne podparcie dla kręgosłupa i rozluźnienie mięśni. Pokrowiec z włóknem sojowym oraz naturalną bawełną jest przyjazny dla ciała i praktyczny w użytkowaniu. Połączenie najwyższej jakości materiałów zapewni wygodę i komfort snu.

Marka
Rozmiar materaca
2 200 zł
1 760 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update 4 - 6 tygodni

Materac Montreal zapewnia niezwykłe wsparcie ortopedyczne dla kręgosłupa. Zastosowano w nim dwie warstwy pianek, w tym Viscofoam Waterlily, gwarantującą rozluźnienie mięśni. Dzięki temu materac Montreal zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Dodatkową zaletą materaca jest wysokość, która sprawia, że materac jest uniwersalny, dopasowuje się do wszystkich rodzajów stelaży.

Pokrowiec wzbogacony jest naturalnym włóknem sojowym, które nadaje tkaninie delikatności. Cienki, elastyczny i miły w dotyku materiał jest przyjazny w kontakcie bezpośrednim z naszą skórą. Tkanina zawiera też naturalną bawełnę, aby odpowiednio szybko i efektywnie odprowadzać wilgoć i nadmiar temperatury z materaca. Pokrowiec można ściągać i prać w temperaturze do 60°C.


Budowa materaca Montreal:7cm Pianka Viscofoam® Waterily (gęstość 53 kg/m, stabilność 1.9 KPA), spód 13cm pianki Polilatex wysokoelastyczna  (gęstość 28 kg/m², stabilność 3,8 KPA)

materac montreal mollyflex
Właściwości materaca Montreal:

wlasciwosci montreal mollyflex

 • profilowana i przewiewna struktura,
 • materac ortopedyczny,
 • antyodleżynowy,
 • ekologiczna produkcja
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • antyalergiczny,
 • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 3,
 • zdejmowany pokrowiec,
 • gwarancja 10 lat,
 • całkowita wysokość materaca 22 cm

materac Mollyflex

Ekologiczny pokrowiec Soybean w skład, którego wchodzi soja, bambus i bawełna jest niezwykle wytrzymały, a przy tym bardzo delikatny w dotyky.To naturalne połączenie zapewnia doskonałą przewiewność dbając o mikroklimat podczas snu.


materac medical
Pianka Viscofoam Waterlily®
jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.materac medical

Polilattex
został zaprojektowany specjalnie aby nadać właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka mikrokomórkowa, wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i idealn ych właściwościach rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca. Polilattex jest spieniany za pomocą wody bez udziały szkodliwych substancji w technologii zmiennociśnieniowej dzięki temu struktura, sprężystość i twardość pianki pozostaje taka sama. 
pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


mol_m_pi_mont_80
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
22 cm
chat Komentarze (0)