tel. 52 349 33 70 email
 • -20%
Materac Montreal Mollyflex
 • Materac Montreal Mollyflex

Materac Montreal Mollyflex

Montreal to wyjątkowy materac, zapewnia solidne podparcie dla kręgosłupa i rozluźnienie mięśni. Pokrowiec z włóknem sojowym oraz naturalną bawełną jest przyjazny dla ciała i praktyczny w użytkowaniu. Połączenie najwyższej jakości materiałów zapewni wygodę i komfort snu.

Producent
Rozmiar materaca
2 093 zł
Cena: 1 674 zł Zniżka 20%
Dostępność od 5 - 21 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac Montreal zapewnia niezwykłe wsparcie ortopedyczne dla kręgosłupa. Zastosowano w nim dwie warstwy pianek, w tym Viscofoam Waterlily, gwarantującą rozluźnienie mięśni. Dzięki temu materac Montreal zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Dodatkową zaletą materaca jest wysokość, która sprawia, że materac jest uniwersalny, dopasowuje się do wszystkich rodzajów stelaży.

Pokrowiec wzbogacony jest naturalnym włóknem sojowym, które nadaje tkaninie delikatności. Cienki, elastyczny i miły w dotyku materiał jest przyjazny w kontakcie bezpośrednim z naszą skórą. Tkanina zawiera też naturalną bawełnę, aby odpowiednio szybko i efektywnie odprowadzać wilgoć i nadmiar temperatury z materaca. Pokrowiec można ściągać i prać w temperaturze do 60°C.


Budowa materaca Montreal:7cm Pianka Viscofoam® Waterily (gęstość 53 kg/m, stabilność 1.9 KPA), spód 13cm pianki Polilatex wysokoelastyczna  (gęstość 28 kg/m², stabilność 3,8 KPA)materac medical

A:
Pianka Viscofoam® Waterily - 7cmB: Pianka Polilatex wysokoelastyczna - 13 cm
Właściwości materaca Montreal:


 • profilowana i przewiewna struktura,
 • materac ortopedyczny,
 • antyodleżynowy,
 • ekologiczna produkcja
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • antyalergiczny,
 • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 3,
 • zdejmowany pokrowiec,
 • gwarancja 10 lat,
 • całkowita wysokość materaca 22 cm
materac medical

Pokrowiec Soja jest naturalnym białkiem roślinnym przyjaznym dla skóry
człowieka. Dzięki zastosowaniu naturalnego włókna
sojowego uzyskano elegancki wygląd, lekkość,
przewiewność i delikatność jedwabiu. Tkanina
dodatkowo została wzbogacona naturalną bawełną,
która reguluje temperaturę i odprowadza wilgoć dzięki
czemu w łóżku odczuwalny jest komfort i korzystny mikroklimat.


materac medicalPianka Viscofoam Waterlily® jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.materac medical
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


mol_m_pi_mont_80
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
chat Komentarze (0)