tel. 52 349 33 70 email
Materac Lavender Therapy
  • Materac Lavender Therapy

Materac Lavender Therapy Thermo Balance

Materac Lavender Therapy Thermo Balance spełnia tylko najwyższe wymagania. Wykonany wyłącznie z najwyższej jakości surowców zapewnia idealne podparcie ciała i przyjemnie dopasowanie bez uczucia zapadania. Materac w pokrowcu z nowoczesnej tkaniny, która jest najbliższa ciału człowieka. Takie połączenie zapewnia najlepsze środowisko zdrowego i komfortowego snu. Materac jest dość twardy i wysoki.

Producent
Rozmiar materaca
Cena: 2 999 zł
Dostępność do 21 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac Lavender Therapy Thermo Balance to wysoki, luksusowy materac, który spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort i  trwałość. Materac wykonany  z najwyższej jakości pian, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie lekkości i komfortu. Zastosowane, włoskie pianki najwyższej jakości są gwarancją nie tylko trwałości materaca, ale także bezpieczeństwa użytkowania pod każdym względem. 

Materac dostępny w unikatowym pokrowcu Thermo Balance, który zapewnia najlepszy możliwy komfort termiczny snu, zapobiegając przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu.

Materac Lavender Therapy jest wykonany z nowej generacji termoelastycznej pianki o gęstości aż 50kg/m3, która zapewnia idealne dopasowanie.  Odwzorowuje ona kształt osoby leżącej i nie wywiera nacisku zwrotnego. Wpływa to pozytywnie na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

Budowa materaca Lavender Therapy Thermo Balance: 4 cm pianka leniwa Mindfoam o gęstości 50 kg/m3, 2 cm pianka wysokoelastyczna Nightfly 35 kg/m3, 17 cm profil Lavender 40 kg/m3, 3 cm Nightfly 35 kg/m3.


Lavender Therapy


PianaMaterac Lavender Therapy salonsnu.pl MINDFOAM
, to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niemal natychmiast reagująca na zmiany położenia ciała. Dzięki swojej strukturze pianka podpiera nawet najmniejszy fragment ciała, powodując rozluźnienie mięśni, lepsze ukrwienie skóry, tkanek naszego ciała oraz lepsze dotlenienie mózgu. Sam kręgosłup zostaje całkowicie odciążony, przybiera naturalny kształt litery S.Materac Lavender Therapy salonsnu.pl

NIGHTFLY to włoska wysokoelastyczna pianka o wysokich parametrach technicznychi i użytkowych. Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania jest to produkt bezpieczny dla środowiska naturalnego i zdrowia człowieka. Większa elastyczność punktowa zapewnia optymalne, anatomiczne podparcie dla ciała w każdej pozycji. Nightflay to pełny komfort, oddychalność i wysoka odporność na odkształcenia.


Materac Lavender Therapy salonsnu.pl


Pianka LAVENDER. Zwiększona wytrzymałość na odkształcenia, ekologiczne i bardziej bezpieczne dla zdrowia człowieka biokomponenty to gwarancja bezpieczeństwa i zdrowego snu. Wykorzystany naturalny olejek lawendowy zapewnia całkowicie bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a aromat lawendy działa kojąco na układ nerwowy, układ krążenia i układ oddechowy człowieka, Wysoka jakość pianki, jej elastyczność i sprężystość gwarantują ergonomiczne podparcie ciała na całej powierzchni, a tym samym maksimum komfortu i regeneracji.
Materac Lavender Therapy salonsnu.pl


Pokrowiec Thermo Balance wykonany z nowoczesnej tkaniny. Zaawansowane, inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

Wyjątkowe cechy materaca Lavender Therapy Thermo Balance:
Wysokość materaca: 29cm

Producent: Materasso
Twardość: materac twardy
Pokrowiec: Thermo Balance
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

m_ter_lv_t_th_b_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
chat Komentarze (0)