tel. 52 349 33 70 email
  • -18%
Materac Gdańsk Materasso
  • Materac Gdańsk Materasso

Materac Gdańsk

Promocja! Materac Gdańsk należy do luksusowej kolekcji "City" w której zastosowano wyłącznie najwyższej jakości surowce aby zapewnić idealne podparcie ciała i przyjemnie dopasowanie bez uczucia zapadania. Wysoki, twardy materac ortopedyczny w antyalergicznym pokrowcu Silk Touch.

Marka
Rozmiar materaca
3 095 zł
2 538 zł Zniżka 18%
Termin realizacji update do 14 dni

Gdańsk to wysoki i komfortowy materac dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i trwałość. Materac wykonany  z najwyższej jakości pian, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie lekkości i idealnego podparcia. Zastosowanie, włoskiej bio piany wnosi odrobinę przyrody do naszej sypialni, a zarazem podwyższa higienę i trwałość. Ekstrakt z Aloesu zastosowany w pianie w naturalny sposób likwiduje roztocza i bakterie, dzięki temu materac będzie odpowiedni dla alergików oraz osób ceniących zdrowy i spokojny sen.

Materac dostępny w pokrowcu Silk Touch pikowanym pianką termoelastyczną. Dzięki użyciu nanotechnologii w produkcji włókien, materiał ten uzyskuje nie tylko elegancki połysk, ale w dotyku przypomina delikatny jedwab. Tkanina jest bardzo lekka i bardzo wytrzymała. Jej higroskopijność to gwarancja najlepszej absorpcji wilgoci i szybkie jej usuwanie, dzięki czemu na pokrowcu panuje suchy klimat, przyjazny naszemu ciału. Efektem jest brak przegrzewania się i wyziębiania na materacu, co pomaga nam w bardziej spokojnym, zdrowym śnie. Nanotechnologia gwarantuje tutaj też 100% bezpieczeństwo użytkowania dla alergików, ponieważ strukturę włókien tkaniny zabezpieczono przed rozwojem pleśni, grzybni, bakterii oraz roztoczy. Pokrowiec można prać i wirować w temperaturze do 60 st. C.


Budowa materaca Gdańsk: 6 cm pianka Mindfoam o gęstości 50 kg/m3, 8 cm pianka Biogreen o podwyższonej twardości, 8 cm piana wysokoelastyczna Eliocell o gęstości 50kg/m3


Gdańsk salonsnu.pl
  

Piana MINDFOAM, to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niemal natychmiast reagująca na zmiany położenia ciała. Dzięki swojej strukturze pianka podpiera nawet najmniejszy fragment ciała, powodując rozluźnienie mięśni, lepsze ukrwienie skóry, tkanek naszego ciała oraz lepsze dotlenienie mózgu. Sam kręgosłup zostaje całkowicie odciążony, przybiera naturalny kształt litery S.

Materac Gdańsk www.salonsnu.pl

Wyjątkowe cechy materaca Gdańsk:


Wysokość materaca: 25cm

Producent: Materasso
Twardość: materac twardy, dopasowujący się,
Pokrowiec: Silk Touch
Gwarancja: 6 lat
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_ter_g_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)