tel. 52 349 33 70 email
Materac Spinal Duo
  • Materac Spinal Duo
  • Materac Spinal Duo
  • Materac Spinal Duo

Materac Spinal Duo Materasso piankowy

Materac Spinal Duo to nowoczesna konstrukcja odpowiednia dla partnerów o różnej budowie ciała i różnych upodobaniach, co do twardości. Specjalny system nacięć zapewni właściwe podparcie, a piana Greengel podnosi zdolność wentylacji, likwidując uczucie przegrzewania. Materac Spinal Duo dostępny jest w rozmiarach: 80/90, 100, 120, 140, 160, 180, 200/200 cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
Twardość
2 188 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Spinal Duo jest materacem partnerskim o dwóch twardościach i dwóch komfortach termicznych, wykonanym z jednego bloku piany, bez łączeń i klejeń, dzięki temu materac oferuje doskonały komfort na całej swojej powierzchni. Zróżnicowanie twardości uzyskuje się poprzez system nacięć w materacu.

Dodatkowo specjalny system nacięć konturowych w materacu pomaga rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa, usuwając tym samym negatywne naciski dysków na siebie.

Dolna piana zapewnia prawidłowe podparcie ciała na całej jego powierzchni, wspierając ergonomiczne działanie piany Nightfly. Komfortu dopełnia lodowa piana Greengel, zapewniająca najbardziej optymalny mikroklimat snu. Pozwala na szybsze zasypianie nawet podczas letnich upałów. Zapewnia bezpieczne środowisko snu nawet dla osób cierpiących na alergie.

Materac charakteryzuje się wysoką elastycznością i sprężystością, a dla Państwa wygody produkowany jest aż w trzech odmianach: wersji twardej H3, miękkiej H2 oraz wersji Partner, która łączy w sobie obydwie twardości.

Budowa materaca: górna warstwa wysokoelastyczna, żelowa piana GREENGEL; środkowa warstwa włoska piana NIGHTFLY ze specjalnym system naciec rozluźniających kręgosłup z możliwością tworzenia wersji Partner; dolna warstwa: komfortowa, przewiewna zimna piana o gęstości 45 kg/m3;

Spinal Duo

Wysokość materaca: 27 cm

Dostępna twardość: H2, H3, H2/H3

Fizjosystem: 7 stref komfortu

Obciążenie punktowe: 150 kg

Gwarancja: 12 lat

Pokrowiec: Thermo Balance z możliwością prania w temp. 60C

Nadaje się na stelaż z regulacją ortopedyczną

materac Spinalis Ortopedic


Złożony proces produkcji pianki Nightfly metodą rozpylania wody zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nightfly ma wysoką punktową elastyczność i odporność na odkształcenia. Zastosowanie pianki w materacu sprawia że jego powierzchnia jest bardzo komfortowa i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.

Materac Lavender Therapy salonsnu.pl

Pokrowiec Thermo Balance wykonany z nowoczesnej tkaniny. Zaawansowane, inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości dotąd zarezerwowane dla skóry człowieka. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cmmat_m_sduo_80_h3
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
27 cm
chat Komentarze (0)