tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -30%
Materac Natura Airgel
  • Materac Natura Airgel

Wyprzedaż! Materac Natura Airgel 150x200

Wyprzedaż! Materac nowy z magazynu, w atrakcyjnej cenie!
Dwustronny materac Natura Airgel, umożliwia wybór twardości podczas użytkowania. Specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pian,wyjątkowo dobrze dopasowuje się do ciała i świetnie podpiera kręgosłup. Otwarta struktura gwarantuje swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dostępne rozmiary standardowe oraz możliwość wykonania materaca pod wymiar. Dostawa bezpłatna.

Producent
Rozmiar materaca
2 222 zł
Cena: 1 555 zł Zniżka 30%
Dostępność od ręki
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac Natura Airgel o dwóch stronach użytkowych: średnio twardej i twardej. Jego specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pianek dodatkowo nacinanych w celu uzyskania siedmiu stref twardości, daje pewność odpowiedniego podarcia ciała na całej jego długości, a jednocześnie wzmacnia jego przewiewność.

Materac Natura Airgel zadowoli zarówno zwolenników twardych rozwiązań, jak i tych poszukujących bardziej elastycznych i sprężystych materaców.

Górna warstwa pianki AIRGEL zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu, z kolei komfortowa, leniwa piana LAZY-FOAM, pozwala dostosować powierzchnię materaca do naturalnych krzywizn ciała.

Specjalne nacięcia konturowe w elastycznej pianie NIGHTFLY, nadają materacowi ergonomiczny układ siedmiu stref twardości, oraz bardzo duży komfort wypoczynku.

Natomiast dolna piana ALOE VERA, zawierająca aktywne mikrokapsułki z aloesem, spełnia rolę twardszej strony użytkowej.

Materac dostępny w pokrowcu Silver Protect.


Materac Natura Airgel: górna warstwa: piana AIRGEL 2 cm, termoelastyczna piana LAZYFOAM ORANGE 4 cm, rdzeń materaca: piana NIGHTFLY 7 cm, dolna warstwa piana ALOE VERA z aktywnymi mikrokapsułkami aloesowymi - 6 cm, FIZJOSYSTEM - 7 stref twardości.


materasso natura airgel przekrój

Pokrowiec Silver Protect - antybakteryjny, tkanina jonizowana srebrem, powstała w celu ograniczania i eliminacji powstawania szkodliwych mikroorganizmów, oraz szkodliwych bakterii. Dodatkowym atutem tej tkaniny jest jego zdolność do ograniczania i wytwarzania nieprzyjemnego zapachu. Przewiewny, bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz pokrowca. Możliwość prania do 60°C. 

  • stabilne podparcie,
  • 6 lat gwarancji,,
  • twardość: średnio twardy i twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 130 kg,
  • wysokość - 21 cm,


materac Viscoza Gold

Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca podzielony jest na strefy.materac Antibacterial


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
materac Spinalis Ortopedic


Złożony proces produkcji pianki Nightfly metodą rozpylania wody zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nightfly ma wysoką punktową elastyczność i odporność na odkształcenia. Zastosowanie pianki w materacu sprawia że jego powierzchnia jest bardzo komfortowa i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.


 materac Viscoza Gold

Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.


 materac Galaxy Viscostar
6 lat gwarancji na materac.


materac Viscoza Gold

Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.

mat_m_wys_nat_air_150
Typ
Materac
chat Komentarze (0)