tel. 52 349 33 70 email
 • Wyprzedaż!
 • -30%
Lavender Duo
 • Lavender Duo

Wyprzedaż! Materac Lavender Duo 90x200 z ekspozycji

Materac z ekspozycji sklepu. Przybrudzony, lekko spilingowany pokrowiec. Pełna gwarancja.
Materac Lavender Duo
zbudowany jest z dwóch nowoczesnych pianek antybakteryjnych, które stanowią barierę dla bakterii oraz roztoczy, doskonały dla alergików. Materac Lavender Duo jest dwustronny, każda strona o innej twardości. Efekt aromaterapii lawendowej pozwala na spokojniejszy sen i redukcję stresu. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 781 zł
1 247 zł Zniżka 30%
Termin realizacji update od ręki

Materac Lavender Duo to materac o dwóch stronach twardości, wykonany z dwóch wysokiej jakości pian. Konturowo nacinana piana Lavender zapewnia nie tylko wysoką przewiewność we wnętrzu materaca, ale daje możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie twardości podłoża. Dzięki zastosowaniu w tej pianie naturalnego olejku lawendowego, materac działa kojąco na nasz układ nerwowy, pozwalając redukować napięcia wynikające z nagromadzonego stresu, a tym samym szybciej zasnąć.

Elastyczność punktową gwarantuje tu piana ANTIBACTERIAL. Obydwie piany zapewniają bezpieczne środowisko snu, wolne od alergenów typu bakterie, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i grzybni, skutecznie uniemożliwiając rozwój czegokolwiek w materacu.

Materac jest bardzo dobrym wyborem przy chorobach typu skolioza czy kifoza, ale także dobrym wyborem dla osób o znacznej masie ciała. Jest też doskonałym wyborem dla osób narażonych na częste mikro urazy skóry, ponieważ zarówno lawenda zawarta w piance, jak i oliwa zawarta w pokrowcu działa regenerująco na skórę.

Materac Lavender Duo zbudowany jest z trzech warstw: rdzeń jest wykonany z pianki bakteriobójczej Antibacterial, górna warstwa specjalnie kształtowana pianka Lavender o gęstości 40kg/m3, dolna warstwa kształtowana pianka Nightfly.


Lavender Duo

 • 6 lat gwarancji,
 • wyjątkowa higiena,
 • materac dwustronny,
 • średnio twardy i twardy materac,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • antyalergiczny pokrowiec do prania,
 • obciążenie ortopedyczne - do 140 kg,
 • wysokość - 24 cm,
 • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,
lavender duo
Pianka Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, której elastyczność i sprężystość gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała oraz maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystano w niej 100% naturalnego olejku lawendowego, który całkowicie zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu. Aromat lawendy działa kojąco.materac antibacterialPianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny leczniczy preparat SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.materac Viscoza Gold
Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca podzielony jest na strefy.materac Antibacterial


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
 materac Viscoza GoldDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 materac Lavender duo
6 lat gwarancji na materac.


materac Viscoza Gold

Pokrowiec OLIVA pikowany z włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m2. Wykorzystuje jeden z najbardziej skutecznych leków, jakie stworzyła Matka Natura - oliwki, który działa na nas przez cały czas naszego snu. Pokrowiec zaprojektowano tak, aby tanina ułatwiała oddychanie całą powierzchnią skóry, odbierając z niej nadmiar ciepła i wilgoci. Pranie dopuszczone jest w temperaturze do 60 st. C.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze. 

mat_m_w_lav_duo_ol_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
12 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)