tel. 506 626 678 email

Materace wysokoelastyczne

 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -40%
Lavender Duo Materasso
 • Lavender Duo Materasso

Materac Lavender Duo Materasso piankowy 130x190 z ekspozycji

Wyprzedaż z ekspozycji! Materac w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja.
Materac Lavender Duo
zbudowany jest z dwóch nowoczesnych pianek antybakteryjnych, które stanowią barierę dla bakterii oraz roztoczy, doskonały dla alergików. Materac Lavender Duo jest dwustronny, każda strona o innej twardości. Efekt aromaterapii lawendowej pozwala na spokojniejszy sen i redukcję stresu. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
2 938 zł
1 763 zł Zniżka 40%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 1 763 zł
Termin realizacji update od ręki

Materac Lavender Duo Materasso piankowy 130x190 z ekspozycji

Materac Lavender Duo to materac o dwóch stronach twardości, wykonany z dwóch wysokiej jakości pian. Konturowo nacinana piana Lavender zapewnia nie tylko wysoką przewiewność we wnętrzu materaca, ale daje możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie twardości podłoża. Dzięki zastosowaniu w tej pianie naturalnego olejku lawendowego, materac działa kojąco na nasz układ nerwowy, pozwalając redukować napięcia wynikające z nagromadzonego stresu, a tym samym szybciej zasnąć.

Elastyczność punktową gwarantuje tu piana ANTIBACTERIAL. Obydwie piany zapewniają bezpieczne środowisko snu, wolne od alergenów typu bakterie, roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni i grzybni, skutecznie uniemożliwiając rozwój czegokolwiek w materacu.

Materac jest bardzo dobrym wyborem przy chorobach typu skolioza czy kifoza, ale także dobrym wyborem dla osób o znacznej masie ciała. Jest też doskonałym wyborem dla osób narażonych na częste mikro urazy skóry, ponieważ zarówno lawenda zawarta w piance, jak i oliwa zawarta w pokrowcu działa regenerująco na skórę.

Materac Lavender Duo zbudowany jest z trzech warstw: rdzeń jest wykonany z pianki bakteriobójczej Antibacterial, górna warstwa specjalnie kształtowana pianka Lavender o gęstości 40kg/m3, dolna warstwa kształtowana pianka Nightfly.


Materac Lavender Duo budowa

 • 10 lat gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
 • wyjątkowa higiena,
 • materac dwustronny,
 • średnio twardy i twardy materac,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • antyalergiczny pokrowiec do prania,
 • obciążenie ortopedyczne - do 140 kg,
 • wysokość - 24 cm,
 • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,Materac Lavender Duo
Pianka Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, której elastyczność i sprężystość gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała oraz maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystano w niej 100% naturalnego olejku lawendowego, który całkowicie zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu. Aromat lawendy działa kojąco.
Materac Lavender DuoPianka zastosowana w materacu Antibacterial  zawiera specjalny leczniczy preparat SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.


Materac Lavender DuoAby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca podzielony jest na strefy.

Materac Lavender Duo


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
 Materac Lavender DuoDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.Materac Lavender Duo

Pokrowiec CARBON pikowany z włóknem klimatyzującym o gramaturze 300g/m2. Zawarte w tkaninie włókno węglowe, tworzy dodatkową barierę przed zanieczyszczeniami elektromagnetycznymi i wyładowaniami elektrostatycznymi. Organizm podczas snu swobodnie uwalnia tego rodzaju ładunki nagromadzone w ciągu dnia. Pokrowiec jest niezwykle wytrzymały , przyjemny w dotyku oraz przewiewny.
Pokrowiec zaprojektowano tak, aby tanina ułatwiała oddychanie całą powierzchnią skóry, odbierając z niej nadmiar ciepła i wilgoci. Pranie dopuszczone jest w temperaturze do 60 st.C.Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

mat_m_w_lav_duo_130_expo_out13
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)