tel. 506 626 678 email

Materace

 • Nowy produkt
Materac Silver Spring Mollyflex kieszeniowy
 • Materac Silver Spring Mollyflex kieszeniowy

Materac Silver Spring Mollyflex kieszeniowy

Materac Silver Spring to Nowość w ofercie Mollyflex materac o wysokim stopniu twardości, świetny wybór dla osób poszukujących stabilnego, twardszego podparcia. Jego wkład kieszeniowy gwarantuje niezależną pracę sprężyn, co pozwala na komfortowe dopasowanie się materaca pod naciskiem, nie przenosząc drgań, co czyni go idealnym wyborem dla par.  Zastosowana w pokrowcu pianka i-fo@m reguluje temperaturę, ułatwiając zasypianie nawet w upały, a natomiast pianka Polygel w górnej warstwie dodaje komfortowej sprężystości i elastyczności. Silver Spring to materac o statusie wyrobu medycznego, polecany szczególnie alergikom.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

2 790 zł

Termin realizacji update 1 - 7 dni

Materac Silver Spring Mollyflex kieszeniowy

Materac kieszeniowy Silver Spring marki Mollyflex to twardy materac zapewniający stabilne wsparcie dla całego ciała.
Wkład kieszeniowy gwarantuje niezależną pracę sprężyn nie przenosząc drgań, co czyni go idealnym wyborem dla par. 

Zastosowana w materacu pianka Polilattex dodaje elastyczności, a pokrowiec z dodatkiem srebra oraz pianki Polygel dba o komfort termiczny i higienę snu.

Pokrowiec wykonany z innowacyjnej tkaniny Silver Protect oraz pianki Polygel, zawierający jony srebra, odprowadza wilgoć, co sprzyja utrzymaniu higieny, szczególnie polecany dla alergików i osób ceniących czystość.

Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia jednego z dwóch wymiennych topperów do wyboru: Visco Elastic Piramidal Shape lub Polisoff. 

Materac Silver Spring jest certyfikowanym wyrobem medycznym, popartym licznymi badaniami. Posiada właściwości antyalergiczne, polecany szczególnie alergikom.

Pokrowiec materaca Silver Spring Mollyflex:

Pokrowiec - wykonany jest z innowacyjnej tkaniny Silver Protect z dodatkiem srebra. Połączenie to ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu we wnętrzu materaca, co sprzyja nie tylko alergikom, ale również tym, którzy cenią sobie wysoką higienę snu. Ponadto tkanina jest niezwykle wytrzymała dzięki czemu pokrowiec nie rozciąga się i nie kurczy podczas czyszczenia.

Certyfikaty Visco Shape Mollyflex

Budowa materaca Silver Spring Mollyflex:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Właściwości materaca Silver Spring Mollyflex:

 • polecany dla osób szukających twardszego i stabilnego podparcia, sylwetki,
 • wyrób medyczny,
 • materac twardy w odczuciu, 
 • system niezależnie pracujących sprężyn, nie przenosi drgań, co czyni go idealnym dla par,
 • posiada zdejmowalny pokrowiec,
 • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
 • gwarancja 10 lat,
 • obciążenie do 150 kg,
 • całkowita wysokość materaca 28 cm.

materac Mollyflex polilattex
POLILATTEX® został zaprojektowany specjalnie aby zapewnić właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka mikrokomórkowa, wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca. Polilattex jest spieniany za pomocą wody bez udziału szkodliwych substancji (CFC) w technologii zmiennociśnieniowej dzięki temu struktura, sprężystość i twardość pianki pozostaje taka sama. Rygorystyczne przepisy, kontrola jakości zapewnia gwarantowany i certyfikowany produkt oparty na bogatej wiedzy firmy Mollyflex.

Sprężyny kieszeniowe Pocket Spring - każda umieszczona w osobnej kieszonce, zapewniają wsparcie dla kręgosłupa i przewiewność materaca, tworząc higieniczne środowisko snu. Materac nie przenosi drgań podczas zmiany pozycji.

Topper Visco Elastic Piramidal Shape - to opcjonalna nakładka z pianki o gęstości 45 kg/m³, która zwiększa komfort materaca, dodając mu miękkości i zapewniając uczucie otulenia.

Topper Polisoff - to opcjonalna nakładka, która zwiększa elastyczność i sprężystość materaca. Jego porowata struktura poprawia przewiewność, zapewniając komfort snu, szczególnie w lecie.

Włoskie materace Mollyflex zapewniają maksymalny komfort i naturalne środowisko snu. Zobacz pozostałe modele.

mol_m_pi_argTh_80
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
28 cm
chat Komentarze (0)