tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Natura Airgel
  • Materac Natura Airgel

Materac Natura Airgel Materasso piankowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Oxygen Motion Materasso

Dwustronny materac Natura Airgel, umożliwia wybór twardości podczas użytkowania. Specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pian,wyjątkowo dobrze dopasowuje się do ciała i świetnie podpiera kręgosłup. Otwarta struktura gwarantuje swobodny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Dostępne rozmiary standardowe oraz możliwość wykonania materaca pod wymiar. Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
1 475 zł
Termin realizacji update 3 - 14 dni

Masz możliwość tańszego zakupu tego produktu!

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

Materac Natura Airgel o dwóch stronach użytkowych: średnio twardej i twardej. Jego specyficzna budowa, oparta na czterech rodzajach pianek dodatkowo nacinanych w celu uzyskania siedmiu stref twardości, daje pewność odpowiedniego podarcia ciała na całej jego długości, a jednocześnie wzmacnia jego przewiewność.

Materac Natura Airgel zadowoli zarówno zwolenników twardych rozwiązań, jak i tych poszukujących bardziej elastycznych i sprężystych materaców.

Górna warstwa pianki AIRGEL zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu, z kolei komfortowa, leniwa piana LAZY-FOAM, pozwala dostosować powierzchnię materaca do naturalnych krzywizn ciała.

Specjalne nacięcia konturowe w elastycznej pianie NIGHTFLY, nadają materacowi ergonomiczny układ siedmiu stref twardości, oraz bardzo duży komfort wypoczynku.

Natomiast dolna piana ALOE VERA, zawierająca aktywne mikrokapsułki z aloesem, spełnia rolę twardszej strony użytkowej.Materac Natura Airgel: górna warstwa: piana AIRGEL 2 cm, termoelastyczna piana LAZYFOAM ORANGE 4 cm, rdzeń materaca: piana NIGHTFLY 7 cm, dolna warstwa piana ALOE VERA z aktywnymi mikrokapsułkami aloesowymi - 6 cm, FIZJOSYSTEM - 7 stref twardości.


materasso natura airgel budowa

Pokrowiec GREENFIRST pikowany włóknem klimatyzującym, wyjątkowo przewiewny, bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz pokrowca. Możliwość prania do 60°C. 

  • stabilne podparcie,
  • 3 lata gwarancji na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • twardość: średnio twardy i twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 130 kg,
  • wysokość - 21 cm,


materac Natura Airgel - fizjosystem

Aby przeciwdziałać  bólowi Twoich pleców i umożliwić odpowiednie punktowe podparcie ciała, wkład materaca podzielony jest na strefy.materac Natura Airgel - pianka


Pianka wysokoelastyczna, daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.
materac Natura Airgel - pianka


Złożony proces produkcji pianki Nightfly metodą rozpylania wody zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Nightfly ma wysoką punktową elastyczność i odporność na odkształcenia. Zastosowanie pianki w materacu sprawia że jego powierzchnia jest bardzo komfortowa i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa.

 materac Natura Airgel

Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.
materac Natura Airgel - pokrowiec

Pokrowiec pikowany Silver ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.mat_m_wys_nat_air_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
3 lata
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)