tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Materac Amerika
  • Materac Amerika

Materac Amerika Materasso kieszeniowy

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Premier Biospring Materasso


Materac Amerika Multipocket posiada duża ilość sprężyn o małej średnicy, bardzo dobrze i niezależnie podpiera ciało, a przekładka i dodatkowa warstwa lateksu sprawia, że materac jest bardzo wygodny i będzie służył przez wiele lat. Materac ortopedyczny z polskim atestem medycznym.

Zadzwoń i potwierdź termin realizacji, który aktualnie może być inny niż podany poniżej ☎️ 506 626 678

Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość

1 907 zł
506 626 678 - Zamów telefonicznie Pomożemy skompletować zamówienie!
Termin realizacji update 3 - 14 dni


PRODUKT NIEDOSTĘPNY 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami marki Materasso

Amerika to wygodny materac ortopedyczny zbudowany z luksusowych sprężyn kieszeniowych. "System 1000" z siedmioma strefami twardości gwarantuje maksymalne podparcie ciała i pozwalają kręgosłupowi na przybranie naturalnej i zdrowej pozycji.

Zastosowana na sprężynach warstwa lateksu zapewnia bardzo elastyczną i wygodną strukturę, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Materac Amerika produkowany jest w dwóch wersjach: - wersja H2 przeznaczona dla osób o wadze do 110 kg, - wersja H3 przeznaczona dla osób o wadze do 130 kg. Decydując się na materac Amerika uzyskujemy bardziej spokojny, głęboki sen, bez gwałtownych wybudzeń. Nasza skóra, oraz układ krwionośny, pozbawione drażniących nacisków, otrzymują środowisko idealne do prawidłowej, niezakłóconej regeneracji podczas snu.

Materac Amerika budowa www.salonsnu.pl 

Budowa i zalety:

  • sprężyna kieszeniowa (system - 1000S),
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny bez regulacji,
  • stopień twardości: H2 - miękki, H3 - twardy,
  • obciążenie ortopedyczne: H2 – do 110 kg, H3 – do 130 kg,
  • gwarancja: 5 lat na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • wysokość ok. 21 cm.

 

Materac Amerika atest  Salonsnu.plMaterac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Materac Amerika sprężyny Salonsnu.pl
Sprężyny kieszeniowe MULTIPOCET oferują 1000 samodzielnie "pracujących" punktów ortopedycznych. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia indywidualne dopasowanie do kształtu ciała i oferuje uczucie maksymalnej wygody.
Materac Amerika Fizjosystem Salonsnu.plBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Amerika Lateks  Salonsnu.pl


Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Zawdzięcza temu swoje wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki,  idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają przyjemny komfort snu.

Materac Amerika pokrowiec salonsnu.plPokrowiec LYOCELL 3D Jump-  bazą tej luksusowej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitnie delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją bardzo mocną. Co ważne, jest to materiał doskonale pochłaniający i odprowadzający wilgoć, a więc pozwala utrzymywać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Pokrowiec pikowany z włóknem klimatyzującym oraz z jednej strony pianką AIRGEL 3 cm. Pokrowiec jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości antybakteryjne. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temp. do 40 stopni C.

mat_m_ki_am
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)