tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Airgel
 • Airgel

Materac Airgel

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Camilca Comfort Materasso

Materac Airgel to idealna propozycja dla osób, które chcą zapewnić sobie komfort termiczny w trakcie snu. Materac gwarantuje spokojniejszy i głębszy sen. Specjalna piana zapewnia lepszą wentylację na powierzchni materaca. Pokrowiec jonizowany srebrem, idealny dla alergików. Mozliwość wykonania materaca na wymiar.
Dostawa bezpłatna.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
1 146 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Airgel zbudowany jest z trzech rodzajów nowoczesnych, antybakteryjnych pianek, których połączenie jest gwarancją bezpieczeństwa zdrowego snu.

Zastosowanie piany ANTIBACTERIAL w materacach zapewnia czyste i higieniczne środowisko podczas snu, jednocześnie SANITIZED jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska. Piana AIRGEL z zawartością żelu doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i tym samym utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji, pozwalając na jego odpoczynek i rozluźnienie mięśni. Piana ELIOCELL to tworzywo o znacznej odporności na nacisk. Zapewnia swobodny przepływ powietrza i reguluje temperaturę materaca chroniąc organizm przed przegrzaniem. Cyrkulacja powietrza zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się kurzy i rozwoju roztoczy.

Materac Airgel zbudowany jest z trzech warstw: górna warstwa wykonana z pianki Airgel, środkowa warstwa pianki bakteriobójczej Antibacterial, natomiast dolna z pianki Eliocell.


 • stabilne podparcie,
 • 6 lat gwarancji,
 • wyjątkowa higiena,
 • zapewnia optymalny komfort termiczny,
 • średnio twardy materac,
 • zalecany stelaż elastyczny,
 • antyalergiczny, jonizowany srebrem pokrowiec do prania,
 • obciążenie ortopedyczne - do 125 kg,
 • wysokość - 23 cm,
 • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,


materac antibacterial


Pianka zastosowana w materacu Antibacterial zawiera specjalny leczniczy preparat  SANITIZED, który potrafi opanować rozwój bakterii, pleśni, grzybów i roztoczy. Doskonałe właściwości  piany zapewniają ochronę przed roztoczami kurzu domowego i zarodkami grzybów, które są przyczyną powstawania większości alergii.
  

materac airgelWysokoelastyczna Pianka Airgel o konsystencji żelu, która ma właściwości termoregulacyjne. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zmniejsza ryzyko przegrzania organizmu. Idealnie utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji.

materac Antibacterial

Pianka Eliocell to wysokoelastyczna, bardzo dobrze oddychająca, trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.

Przyjazna alergikom.

materac Antibacterial


Pianka wysokoelastyczna,daje solidne, stabilne podparcie ciała i gwarantuje odpowiednią przewiewność w materacu. Jest trwała i odporna na odkształcenia pianka. Dzięki dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca zapobiega nadmiernej potliwości i zwiększa higienę podczas snu.

 materac Viscoza Gold


Do produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.


 materac Galaxy Viscostar
6 lat gwarancji na materac.


materac Viscoza Gold


Pokrowiec Silver pikowany pianką termoelastyczną ze specjalnym opracowaniem SILVER PROTECT, które ogranicza powstawanie szkodliwych mikroorganizmów i bakterii. Wysokiej jakości materac jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Już po dwóch godzinach redukuje ilość mikroorganizmów i bakterii, nawet o 90%, zalecany dla alergików. Działanie warstwy antybakteryjnej zostało atestowane i dokładnie sprawdzone.  Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 40°C.


Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.
Sposób pakowania: materac zrolowany.

 

mat_m_w_airg_svp_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)