tel. 506 626 678 email

Niedostepne

Blog nawigacja
Materac Moreno Mollyflex
  • Materac Moreno Mollyflex
  • Materac Moreno

Materac Moreno Mollyflex


PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Szukasz czegoś podobnego? Sprawdź: Materac Argento Therapy Mollyflex

Materac Moreno jest produktem wypoczynkowym i relaksacyjnym. Górna warstwa wykonana jest z pianki Visco Pneumatic, która zapewnia idealne podparcie dla kręgosłupa, usprawnia krążenie krwi i relaksację mięśni. Pokrowiec Huile d'argan wykonany z tkaniny impregnowanej olejkiem arganowym działa antyalergicznie. Dodatkowo pokrowiec pikowany jest pianką Visco dla większego komfortu snu.

Wyrób medyczny

Rozmiar materaca

2 750 zł

Termin realizacji update 3 - 7 dni

Materac Moreno Mollyflex

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Materac Moreno należy do tzw. grupy materaców pasywnych, coraz bardziej popularnych, dzięki swoim unikalnym właściwościom.


Materac wykonany jest z wysokoelastycznej pianki Polilattex. Górne warstwy materaca dodatkowo pokryte są pianką Visco Pneumatic, która ma idealne właściwości podparcia, rozkładu punktowego nacisku, redukcji nacisków i naprężeń. Użycie tego rodzaju materiałów gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa oraz zapewnia usprawnienie krążenia krwi i relaksację mięśni.

Pokrowiec Huile d’argan wykonany jest z tkaniny impregnowanej olejkiem arganowym. Olejek ten ma idealne właściwości regenerujące, koagulacyjne, odżywia skórę oraz pomaga w walce z alergiami skórnymi. Ponadto pokrowiec jest pikowany 2 cm pianką Visco.

Materac Moreno jest certyfikowanym  produktem medycznym. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu  pomocne jest w terapii antyodleżynowej.Materac Moreno - certyfikaty

Budowa materaca:

Pianka Viscofoam Pneumatic,  gęstość 50 kg/m² - 6 cm, stabilność 1.9 KPA

Pianka wysokoelastyczna polilattex  gęstość  32 kg/m² - 14 cm, stabilność 3.6 KPA

Materac Moreno - budowa

Właściwości materaca Moreno:

Materac Moreno - właściwości

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • materac twardy, oznaczony: twardość 4,
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 24 cm.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Moreno - twardośćMaterac Moreno - Polilattex
POLILATTEX® został zaprojektowany specjalnie aby zapewnić właściwe podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka mikrokomórkowa, wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i idealnych właściwościach rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca. Polilattex jest spieniany za pomocą wody bez udziału szkodliwych substancji (CFC) w technologii zmiennociśnieniowej dzięki temu struktura, sprężystość i twardość pianki pozostaje taka sama. Rygorystyczne przepisy, kontrola jakości zapewnia gwarantowany i certyfikowany produkt oparty na bogatej wiedzy firmy Mollyflex.


 


Materac Moreno - pokrowiec

Tkanina pokrowca Huile d’argan posiada impregnacje olejkiem arganowym zwanym złotem Maroka. Olejek ten ma idealne właściwości  regenerujące, koagulacyjne, odżywia skórę oraz pomaga w walce z alergiami skórnymi. Pokrowiec materaca jest pikowany pianką visco 2 cm aby zwiększyć komfort. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją. Wszystkie materace Mollyflex dostępne w naszym sklepie.

mol_m_pi_more_80
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
24 cm
chat Komentarze (0)