tel. 52 349 33 70 email
Maseczka wielokrotnego użytku Paradies
  • Maseczka wielokrotnego użytku Paradies
  • Maseczka wielokrotnego użytku Paradies

Gratisowa maseczka ochronna Paradies 1 szt.

Przy zamówieniu powyżej 200 zł !
Maseczka higieniczna wielokrotnego użytku niemieckiej produkcji Paradies. Wykonana z dwóch warstw 100% bawełny z dodatkowym otworem na ewentualny filtr. Bawełna użyta do produkcji posiada certyfikat bezpieczeństwa dla skóry i ciała Oeko-tex, jest niezwykle miękka i przyjemna dla skóry. Zabezpiecza przed drobnoustrojami a także zapewnia odpowiedni komfort użytkowania. Zakładana na praktyczne i wygodne gumki.

Producent
Cena: 13 zł
Dostępność od ręki
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Oferujemy wysokiej jakości maseczki ochronne wielokrotnego użytku marki Paradies są wygodne w użytkowaniu, zmniejszają ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusów i chorób zakaźnych przenoszonych drogą kropelkową.Maseczka  higieniczna składa się z dwóch warstw wysokiej jakości 100% bawełny z dodatkowym otworem na ewentualne zastosowanie filtru. Przewiewna, oddychająca, zapobiega nadmiernej potliwości oraz odpowiednio odprowadza nadmiar wilgoci.Zakładana na wygodne i bezuciskowe gumki, dzięki którym maseczka komfortowo przylegają do twarzy.

Specyfikacja:Tkanina zewnętrzna: Bawełna 100%,Warstwa wewnętrzna: Bawełna 100%,Rozmiar: uniwersalny, Maseczka zakładana na wygodne gumki,Niemiecka produkcja Paradies,Certyfikat bezpieczeństwa dla skóry i ciała Oeko-tex,Sposób konserwacji: można prać w temperaturze do 60°C.
par_mas_1szt_gratis
chat Komentarze (0)