tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -20%
Poduszka Tempur Sonata cooltouch
  • Poduszka Tempur Sonata cooltouch

Poduszka Tempur Sonata S CoolTouch™

OSTATNIE SZTUKI!  Wyprzedaż! Poduszki nowe, z magazynu.
Poduszka Tempur Sonata
teraz dostępna w pokrowcu CoolTouch™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Poduszka została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na boku i na plecach. Zaokrąglony kształt poduszki Sonata sprawia, że szyja i głowa jest właściwie podparta nawet, kiedy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
711 zł
569 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka Tempur Sonata
Tempur Sonata CoolTouch

Poduszka Tempur Sonata CoolTouch™

Poduszka TEMPUR® Sonata CoolTouch™ zapewnia poczucie chłodu i zapewnia odpowiednie podparcie osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu.  Pozwala na głęboki, relaksujący nocny wypoczynek. Poduszka dzięki swojemu kształtowi daje komfortowe podparcie niezależnie od tego, jak położymy na niej głowę.


Poduszka TEMPUR® Sonata otula i podpiera szyje nawet, gdy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok. Teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch™.

Jeśli śpisz na boku i na plecach poduszka Sonata jest właśnie dla Ciebie!

Nie trzeba jej przesuwać wraz ze zmianą pozycji.

Jeśli śpisz na boku i na plecach poduszka Sonata jest właśnie dla Ciebie!

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Sonata CoolTouch™ zapewnia poczucie chłodu i pomaga odprowadzić nadmiar ciepła. Jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Poduszka Tempur Sonata - do spania na boku / plecach

Zobacz film prezentujący poduszkę Tempur Sonata.

Jak produkowane są poduszki Tempur? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek Tempur i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_s_s_w_c
Typ
Poduszka
EAN13
120225
chat Komentarze (0)