tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Tempur Original cooltouch
  • Poduszka Tempur Original cooltouch

Poduszka Tempur Original CoolTouch™

Poduszka Tempur Original teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Zapewnia ergonomiczne podparcie pozwalające zachować właściwą pozycję podczas snu. Ortopedyczne podparcie kręgosłupa szyjnego, potwierdzone atestem medycznym. Poduszka Tempur Original polecana szczególnie dla osób śpiących na boku.

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
568 zł
Termin realizacji update od ręki

poduszka tempur original
Kolekcję Ergonomiczne Podparcie stworzono dla tych, którzy potrzebują najlepszego możliwego podparcia. Wyjątkowy kształt poduszki TEMPUR® Original odpowiada naturalnej linii, jaką tworzy głowa, szyja i ramiona w czasie snu, pomaga zrelaksować mięśnie i zredukować dyskomfort.


TEMPUR® Original to poduszka ortopedyczna, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej pozycji kręgosłupa, zwłaszcza gdy śpisz na boku lub na plecach.


Poduszka dość twarda, wykonana z materiału TEMPUR® w celu zachowania terapeutycznej pozycji podczas snu i redukcji nacisku. Teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch™, który jest chłodny w dotyku, a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu.
Poduszka dla wymagających, idealna dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Jeśli śpisz na boku poduszka Original CoolTouch jest właśnie dla Ciebie!


poduszka Original Tempur  Salonsnu.pl

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.poszewka fit original millennium Tempur  Salonsnu.pl

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Original CoolTouch™ zapewnia poczucie chłodu i pomaga odprowadzić nadmiar ciepła. Jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit Original


Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.


     

tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_og_s_ct
Typ
Poduszka
EAN13
120232
chat Komentarze (0)