Poduszka Tempur Comfort Signature

Wakacyjna Promocja! Kup poduszkę lub produkt podróżny Tempur, a dodatkowy produkt podróżny otrzymasz za 50%ceny!

Poduszka TEMPUR® Comfort Signature. Kształt poduszki, materiał z jakiego została wykonana i pokrowiec zostały zaprojektowane dla uzyskania lepszej wentylacji, komfortu i spokojniejszego snu. Poduszka jest miękka i sprawdzi się w każdej pozycji snu.Więcej szczegółów

Tempur

502 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

od ręki

gratis

Poduszka TEMPUR® Comfort Signature idealnie pasuje do nowych materaców z kolekcji Contour, Cloud i Sensation.

Poduszka TEMPUR® Comfort Signature wykorzystuje technologię TEMPUR® dla długotrwałego podparcia i komfortu, jakiego nie oferują zwykłe poduszki. Poduszka utrzymuje swój kształt przez wiele miesięcy, aby co noc zapewnić kojący sen.


Opatentowana konstrukcja z wypełnieniem z miniaturowych poduszeczek z materiału TEMPUR® daje możliwość formowania, luksusowe podparcie i komfort dopasowany do ciała użytkownika.


Poduszka TEMPUR® Comfort Signature zapewnia:
- Precyzyjnie dopasowane podparcie dla indywidualnego komfortu
- Redukcję nacisku, a w rezultacie wyższy komfort głowy, szyi i ramion oraz mniej zakłóceń snu
- Trwałe i stabilne podparcie każdej nocy
- Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex® 100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji
- Łatwość użytkowania: pokrowce można zdjąć i wyprać
- Trwałość potwierdzoną 3-letnią gwarancją


Tempur


Materiał TEMPUR®, przełomowy materiał termoelastyczny został po raz pierwszy użyty przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos.

Materac Tempur Salonsnu.pl


TEMPUR
 to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.Materac Tempur Salonsnu.plPokrowiec poduszki TEMPUR® Comfort Signature można łatwo zdjąć i wyprać w temp.
60°C

Napisz opinię

Poduszka Tempur Comfort Signature

Poduszka Tempur Comfort Signature

Wakacyjna Promocja! Kup poduszkę lub produkt podróżny Tempur, a dodatkowy produkt podróżny otrzymasz za 50%ceny!

Poduszka TEMPUR® Comfort Signature. Kształt poduszki, materiał z jakiego została wykonana i pokrowiec zostały zaprojektowane dla uzyskania lepszej wentylacji, komfortu i spokojniejszego snu. Poduszka jest miękka i sprawdzi się w każdej pozycji snu.  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.

Produkty powiązane