tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -25%
Poduszka Tempur Millenium
  • Poduszka Tempur Millenium

OUTLET! Poduszka Tempur Millennium S z magazynu

Wyprzedaż z magazynu! Poduszka w idealnym stanie, pełna gwarancja.
Poduszka Tempur Millennium
specjalnie wyprofilowana aby zapewnić odpowiednie podparcie i prawidłowe ułożenie szyi i karku, szczególnie gdy śpisz na plecach. Doskonała dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa szyjnego oraz szukających poduszek ortopedycznych z atestem medycznym. 

Marka
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
500 zł
375 zł Zniżka 25%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka Tempur Sonata
Tempur Millennium

Poduszka Tempur Millennium

Poduszka TEMPUR® Millennium została zaprojektowana dla osób chrapiących i odczuwających dyskomfort. Posiada specjalnie wyprofilowane zagłębienie, które pozwala na precyzyjne dopasowanie do szyi i ramion, szczególnie gdy śpisz na plecach, oferuje redukujące nacisk podparcie oraz wyjątkowy komfort.


Poduszka dość twarda, wykonana z materiału TEMPUR® w celu zachowania terapeutycznej pozycji podczas snu i redukcji nacisku. Dla zapewnienia jeszcze lepszego podparcia, przednia krawędź jest pochylona ku przodowi.

TEMPUR® Millennium to poduszka ortopedyczna.

 Polecana osobom śpiącym na plecach.

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Millennium jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Wyprodukowany zgodnie ze standardem Oeko-Tex® 100. Nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Poduszka Tempur Millennium do spania na plecach / dla osób chrapiących.

Zobacz film prezentujący poduszkę TEMPUR® Millennium.

Jak produkowane są poduszki Tempur? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek Tempur i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_mm_s
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
EAN13
120213
chat Komentarze (0)