tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -20%
Poduszka Tempur Comfort SmartCool™
  • Poduszka Tempur Comfort SmartCool™

OUTLET! Poduszka Tempur Comfort Soft SmartCool™ z magazynu

Wyprzedaż z magazynu. Poduszka w bardzo dobrym stanie. Pełna gwarancja.
Poduszka Tempur Comfort
teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Łączy w sobie klasyczny kształt z technologią SmartCool™, która pomaga odprowadzić nadmiar ciepła podczas snu. Dostępna w wersji twardej i miękkiej.

idealna na prezent salonsnu.pl poduszki

Marka
Rozmiar poduszki
Model
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
674 zł
539 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka Tempur Sonata
Poduszka Tempur Comfort SmartCool™

Poduszka Tempur Comfort SmartCool™

Poduszka TEMPUR® Comfort SmartCool™ to tradycyjny kształt i opatentowana budowa z wypełnieniem z  miniaturowych poduszeczek z materiału Tempur daje możliwość formowania, luksusowe podparcie i komfort dopasowany do ciała użytkownika.

Poduszka dostępna w dwóch twardościach: miękkiej i twardej, wypełniają ją miniaturowe poduszeczki z materiału TEMPUR®, dzięki czemu możesz ściskać i formować poduszkę, aby uzyskać najbardziej komfortową pozycję.

Teraz dostępna z pokrowcem SmartCool™, który jest przyjemnie chłodny w dotyku a jego zadaniem jest odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia najwyższego komfortu podczas snu przez całą noc.

Idealna poduszka dla osób, które się pocą, niezastąpiona latem.

Zalecana dla większości pozycji spania.

Poduszka TEMPUR Sonata

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec SmartCool™

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Comfort SmartCool™ to chłodząca przędza wpleciona w pokrowiec, która sprawia, że jest on chłodny w dotyku. Zapewnia przyjemne odczucie chłodu, pomaga pochłaniać nadmiar ciepła, zapewniając komfortowy sen przez całą noc. Pokrowiec jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Dlaczego warto wybrać poduszkę Tempur SmartCool?

Obejrzyj nasz film prezentujący poduszki TEMPUR® z pokrowcem SmartCool.

Jak produkowane są poduszki Tempur? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek Tempur i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_ter_com_coolt_m_70x50
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)