tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Tempur Comfort CoolTouch
  • Poduszka Tempur Comfort CoolTouch

Poduszka Tempur Comfort CoolTouch™

Poduszka Tempur Comfort CoolTouch™ to nowość wśród poduszek TEMPUR®. Łączy w sobie klasyczny kształt z technologią CoolTouch™, która zapewnia uczucie chłodu i pomaga odprowadzić nadmiar ciepła podczas snu. Dostępna w wersji twardej i miękkiej.

idealna na prezent salonsnu.pl poduszki

Promocja: Podróżuj z TEMPUR® - drugi wybrany produkt za 50%
Rabat 50% na drugi, produkt z kategorii TEMPUR w podróży. Rabat nalicza się, przy zakupie min. dwóch produktów.
Marka
Rozmiar poduszki
Model
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
645 zł
Termin realizacji update od ręki

poduszka comfort cooltouch tempurPoduszka TEMPUR® Comfort CoolTouch™ to tradycyjny kształt i opatentowana budowa z wypełnieniem z  miniaturowych poduszeczek z materiału Tempur daje możliwość formowania, luksusowe podparcie i komfort dopasowany do ciała użytkownika.

Zalecana dla większości pozycji spania. Dostępna w dwóch twardościach.

Technologia CoolTouch™ Chłodny w dotyku materiał pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu.

Poduszka Tempur Comfort CoolTouch™ Salonsnu.plTEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.


poszewka fit original millennium Tempur  Salonsnu.pl

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Comfort CoolTouch™ zapewnia poczucie chłodu i pomaga odprowadzić nadmiar ciepła. Jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Nadaje się do prania w temperaturze 40°C. Jest zdejmowany, zapinany na zamek.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit comfort

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_com_coolt_T_70x50
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
chat Komentarze (0)