Poduszka Tempur Comfort Cloud

Poduszka Tempur Comfort Cloud to wyjątkowo luksusowe podparcie, połączone z przyjemnym uczuciem miękkości. Pokrowiec dopasowany do kolekcji materacy Cloud.
Wypełnienie poduszki jest miękkie i przyjemnie otula głowę i szyję. Najbardziej miękka poduszka z oferty Tempur Comfort.

Więcej szczegółów

Tempur

597 zł

663 zł


od ręki

Ostatnie egzemplarze!

gratis

Kupując 2 poszewki Tempur Fit otrzymasz 50% rabatu na drugą.

Wypełnienie poduszki Tempur Comfort Cloud z materiału TEMPUR® ES (Extra- Soft) jest miękkie i przyjemnie otula głowę i szyję, podczas gdy poduszka dopasowuje się i zapewnia luksusowe podparcie.

Poduszka Tempur Comfort Cloud jest idealnie dopasowana do materaców z kolekcji Tempur Cloud.

Zalecana dla większości pozycji spania.


Materiał Tempur Salonsnu.pl

Materiał TEMPUR został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.Materiał Tempur  Salonsnu.pl

TEMPUR to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtuTwojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.
Poduszka tempur Comfort Cloud Salonsnu.plPoduszka Tempur Comfort Cloud to klasyczny kształt i  rewolucyjne wypełnienie z rozdrobnionego materiału TEMPUR, jest miękkie i przyjemnie otula głowę i szyję.Poduszka Tempur Comfort Cloud Salonsnu.plPoduszka Tempur Comfort Cloud w gustownym pokrowcu dopasowanym do kolekcji materaców TEMPUR® Cloud. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 40° C.


Oceń 
2017-02-17

Opinia

Zakupione w salonie poduszki w sposób radykalny poprawiły wypoczynek nocny. Poduszka profesjonalnie dopasowuje się bowiem do kształtu szyi i głowy. O poranku budzimy się wypoczęci i zrelaksowani i co ciekawe - bez bólu głowy

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Poduszka Tempur Comfort Cloud

Poduszka Tempur Comfort Cloud

Poduszka Tempur Comfort Cloud to wyjątkowo luksusowe podparcie, połączone z przyjemnym uczuciem miękkości. Pokrowiec dopasowany do kolekcji materacy Cloud.
Wypełnienie poduszki jest miękkie i przyjemnie otula głowę i szyję. Najbardziej miękka poduszka z oferty Tempur Comfort.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane