tel. 52 349 33 70 email
  • Rabat! -20%
Poduszka TEMPUR® Easy Clean
  • Poduszka TEMPUR® Easy Clean

Poduszka TEMPUR Easy Clean

Poduszka TEMPUR® Easy Clean to tradycyjny kształt  połączony z trwałym podparciem i komfortową redukcją nacisku. Dzięki technologii Easy Clean całą poduszkę można wyprać i wysuszyć w suszarce mechanicznej co znacząco podnosi higienę użytkowania.

idealna na prezent salonsnu.pl poduszki

Marka
Rozmiar poduszki
Model
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
668 zł
534 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update od ręki
Poduszka TEMPUR® Easy Clean

Poduszka TEMPUR® Easy Clean

Inżynierowie i naukowcy firmy TEMPUR® po latach doświadczeń opracowali wersję materiału TEMPUR®TEMPUR® Washable™, który nadaje się do prania.


Pozwala on cieszyć się wyjątkowymi właściwościami materiału TEMPUR® w połączeniu z wysokim standardem higieny. Technologia EasyClean umożliwia pranie całej poduszki w pralce w temp.do 60°C i suszenie w suszarce mechanicznej. Poduszka musi być suszona w suszarce mechanicznej przez 2 godziny.


Poduszka TEMPUR® Easy Clean
 doskonała dla osób dorosłych i dzieci. Dostępna w wersji miękkiej, średniej i twardej.

Klasyczny kształt poduszki pozwala ją przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego podparcia w dowolnej pozycji.

Materiał TEMPUR® pod wpływem ciepła naszego ciała staje się bardziej plastyczny i dostosowuje się, materiał nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks.

Zalecana dla większości pozycji spania.

Poduszka Tempur Easy Clean do spania w każdej pozycji
Materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR®

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.

Pokrowiec

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Easy Clean jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Wykonany w 100% bawełny. Wyprodukowany zgodnie ze standardem Oeko-Tex® 100. Nadaje się do prania w temperaturze 60°C. Jest zdejmowany, zapinany na zamek.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki TEMPUR-Fit o dopasowanym kształcie.

Pokrowiec poduszki Tempur

Wyjątkowy materiał TEMPUR®

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA, by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Jak produkowane są poduszki TEMPUR®? - produkcja w fabryce

Jak wygląda produkcja poduszek TEMPUR® i dlaczego są tak wyjątkowe? Obejrzyj film, by dowiedzieć się więcej o poduszkach tej marki.

TEMPUR poduszki
te_po_tec_70x50cm_s_w
Typ produktu
Poduszka
Gwarancja
3 lata
EAN13
180929
chat Komentarze (0)