Poduszka Tempur Traditional Easy Clean

Poduszka Tempur Easy Clean to tradycyjny kształt  połączony z trwałym podparciem i komfortową redukcją nacisku. Dzięki technologii Easy Clean całą poduszkę można wyprać i wysuszyć w suszarce mechanicznej co znacząco podnosi higienę użytkowania.

Więcej szczegółów

Tempur

582 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

od ręki

gratis

Inżynierowie i naukowcy firmy Tempur po latach doświadczeń opracowali wersję materiału Tempur,  TEMPUR Washable™, który nadaje się do prania.

Pozwala on cieszyć się wyjątkowymi właściwościami materiału Tempur w połączeniu z wysokim standardem higieny. Technologia EasyClean umożliwia pranie całej poduszki w pralce i suszenie w suszarce mechanicznej. Poduszka musi być suszona w suszarce mechanicznej przez 2 godziny.

Materiał Tempur Salonsnu.pl

Materiał TEMPUR został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.Poduszka Tempur Traditional Salonsnu.pl

TEMPUR to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.Poduszka tempur Easy Clean Salonsnu.plPoduszka Tempur Easy Clean doskonała dla osób dorosłych i dzieci. Dostępna w wersji miękkiej, średniej i twardej.
Klasyczny kształt poduszki pozwala ją przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego podparcia w dowolnej pozycji.
Poduszka Tempur salonsnu.pl


Technologia EasyClean
umożliwia pranie całej poduszki w pralce w temp.do 60°C i suszenie w suszarce mechanicznej. Poduszka musi być suszona w suszarce mechanicznej przez 2 godziny.


 
Poduszka Tempur Breeze /www.salonsnu.pl


Pod wpływem naszego ciepła poduszka staje się bardziej plastyczna i dostosowuje się do kształtu ciała, materiał nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks.


Poduszka Tempur Traditional Salonsnu.pl
Pokrowiec poduszki TEMPUR Easy Clean wykonany w 100% z bawełny można łatwo zdjąć i wyprać oddzielnie w temp. do 60°C.Napisz opinię

Poduszka Tempur Traditional Easy Clean

Poduszka Tempur Traditional Easy Clean

Poduszka Tempur Easy Clean to tradycyjny kształt  połączony z trwałym podparciem i komfortową redukcją nacisku. Dzięki technologii Easy Clean całą poduszkę można wyprać i wysuszyć w suszarce mechanicznej co znacząco podnosi higienę użytkowania.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane