tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Memory Moore PerDormire
  • Poduszka Memory Moore PerDormire

Poduszka Memory Moore PerDormire

Ortopedyczna poduszka Memory Moore wykonana jest w całości z pianki z pamięcią. Materiał ten podpiera głowę i kark dopasowując się do ich kształtu. Poduszka Memory Moore to wyrób z atestem medycznym, który pozwala na właściwe podparcie głowy podczas snu. Poduszka Memory Moore jest bardziej miękka wersją poduszki Moore.

Marka
329 zł
Termin realizacji update od ręki

Poduszka Memory Moore wykonana w całości z pianki Visco, która dodatkowo w tej wersji została perforowana. Dzięki temu poduszka jest bardziej miękka, lekko sprężysta oraz zapewnia stałą cyrkulację powietrza jak i skuteczne odprowadzenie wilgoci.

Poduszka Memory Moore jest bardziej miękka wersją poduszki Moore.

Nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Poduszka idealna dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać.

Budowa i zalety:

  • wnętrze poduszki wykonane jest pianki wiskoelastycznej,
  • poduszka ortopedyczna z atestem medycznym,
  • wymiary 72x42x12cm,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym.

 

Pokrowiec Probiotic System to elegancki, przewiewny i antyalergiczny pokrowiec. Technologia oparta o zastosowanie aktywnych probiotyków, które ograniczają rozwój pleśni, roztoczy oraz bakterii. Zastosowany zamek umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie w temp.30oC


per_podu_memo
Typ
Poduszka
Gwarancja
5 lat
chat Komentarze (0)