tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Tenco Fresh Gomarco
  • Poduszka Tenco Fresh Gomarco

Poduszka TechnoFresh Titanium Gomarco

Poduszka TechnoFresh Titanium to najnowszej generacji poduszka zapewniajaca optymalną kontrolę termiczną, wykonana przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka TechnoFresh Titanium w swojej budowie łączy wysokiej jakości piankę Visco z cząsteczkami tytanu, zapewniając stałą termoregulację oraz kontrolę wilgotności. Doskonale dopasowuje się do głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa, zapewniając głęboki i odświeżający odpoczynek w nocy z odczuciem delikatnego chłodu.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
440 zł
Termin realizacji update od ręki

TechnoFresh Titanium to poduszka wykonana w 100% z pianki z pamięcią połączonej z cząsteczkami tytanu. Takie połączenie zapewnia stałą termoregulację, kontrolę wilgotności oraz niweluje pocenie się.

Przyjemnie chłodna, świeża i oddychająca - jej perforowany rdzeń ułatwia przepływ powietrza, dzięki temu poduszka na dłużej zachowuje swoja świeżość. 

Dzięki zawartym w piance cząsteczkom tytanu, poduszka zapewnia stałą świeżość z kontrola temperatury. Z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym przyjemne odczucie chłodu oraz cierpiącym z powodu nadmiernego pocenia się

Poduszka TechnoFresh Titanium pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki.

Tkanina w pokrowcu zapobiega przegrzewaniu się i poceniu. Zawarte w tkaninie cząsteczki pochłaniają, przechowują i uwalniają ciepło, zapewniając optymalną kontrolę termiczną. To pozwala nam cieszyć się "idealną" temperaturą podczas snu, unikając denerwującego pocenia się lub odczuwania zimna gdy wchodzimy do łózka. Pod pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki.
Połączenie tej tkaniny z Viscotitanium® zwiększa uczucie świeżości, ponieważ Viscotitanium® ma właściwości podobne do tkaniny Outlast®.

Budowa i zalety poduszki TechnoFresh Titanium:

  • wnętrze poduszki wykonane jest w 100% z pianki z pamięcią Viscotitanium z cząsteczkami tytanu,
  • delikatnie chłodna, świeża i oddychająca - posiada perforowany rdzeń ułatwiający przepływ powietrza,
  • redukuje pocenie się w nocy,
  • zapewnia stałą kontrolę wilgotności oraz termoregulacji,
  • poduszka o właściwościach ortopedycznych,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa szyjnego,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
  • wymiary 60x40 cm.
gom_p_techfr
chat Komentarze (0)