tel. 506 626 678 email

Poduszki

Poduszka Gomarco Innogel
  • Poduszka Gomarco Innogel

Poduszka Innogel Gomarco

Poduszka Innogel to najnowszej generacji poduszka wykonana przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka Innogel w swojej budowie łączy wysokiej jakości piankę Visco oraz cząsteczki żelu co powoduje, że na dłużej zachowuje swoją świeżość niż zwykła pianka z pamięcią. Doskonale dopasowuje się do głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa, co bardzo korzystnie wpływa na krążenie krwi w okolicy głowy, oddając przy tym efekt przyjemnej świeżości oraz delikatnego chłodu.

Marka
439 zł
Termin realizacji update do 7 dni

Poduszka Innogel Gomarco

Pianka pamięci Innogel® składa się z cząstek żelu i pianki pamięciowej. Żel zapewnia uczucie świeżości dłużej niż zwykła pianka.

Poduszka pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśni. Doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała.

Wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Dzięki zawartym w piance cząsteczkom żelu, zapewnia delikatne i bardzo przyjemne odczucie chłodu.

Poduszka Innogel to idealna propozycja dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki.

Poduszka Innogel - właściwości

Poduszka Innogel - cechy

Budowa i zalety poduszki Innogel:

  • wnętrze poduszki wykonane jest ze 100% pianki z pamięcią Innogel® z cząsteczkami żelu,
  • zapewnia delikatny efekt chłodzenia,
  • poduszka o właściwościach ortopedycznych,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa szyjnego,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
  • wymiary 60x40 cm.

 

gom_p_Inno
chat Komentarze (0)