tel. 52 349 33 70 email
poduszka Gomarco Visco Soya
  • poduszka Gomarco Visco Soya

Ekologiczna poduszka Visco Soya Gomarco

Poduszka Visco Soya to najnowszej generacji ekologiczna poduszka wykonana przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka Visco Soya wykonana z wysokiej jakości pianki Visco na bazie 100% oleju sojowego. Jest przyjemnie miękka, świeża i oddychająca -  na dłużej zachowuje swoją świeżość niż zwykła pianka z pamięcią. Doskonale dopasowuje się do głowy i podpiera szyjny odcinek kręgosłupa, co bardzo korzystnie wpływa na krążenie krwi w okolicy głowy. Powstała z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne surowce oraz komfort.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
360 zł
Termin realizacji update do 7 dni

Visco Soya to ekologiczna poduszka, która składa się w 100% z pianki Visco na bazie oleju sojowego. Stworzona z myślą o osobach dbających o zdrowy sen.

Bardzo wygodna i przyjemnie miękka, świeża i oddychająca - jej perforowany rdzeń ułatwia przepływ powietrza, dzięki temu poduszka na dłużej zachowuje swoja świeżość.  

Poduszka Visco Soya pozwala na prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego, nie obciążając mięśni. Doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała.

Wykonana z materiału wiskoelastycznego zapewnia progresywne podparcie, które dostosowuje się do kręgosłupa, odciążając punkty nacisku. Lepkosprężysta pianka zawiera ekstrakty soi, które pomagają rozpraszać wilgoć i regulować temperaturę, gwarantując świeży i higieniczny sen.

Poduszka Visco Soya to idealna propozycja dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna.

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki.

Budowa i zalety poduszki Visco Soya:

  • wnętrze poduszki wykonane jest ze 100% pianki z pamięcią na bazie oleju sojowego,
  • miękka, świeża i oddychająca - posiada perforowany rdzeń ułatwiający przepływ powietrza,
  • poduszka o właściwościach ortopedycznych,
  • pod wpływem ciepła ciała staje się bardziej plastyczna co wpływa na idealne dopasowanie do naturalnych krzywizn kręgosłupa szyjnego,
  • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
  • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
  • wymiary 60x40 cm.

 

gom_p_visso
chat Komentarze (0)