tel. 506 626 678 email

Poduszki

 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -30%
Gomarco Nucol Firm
 • Gomarco Nucol Firm

Poduszka Nucol Firm Gomarco z ekspozycji

Poduszka z ekspozycji, w idealnym stanie, pełna gwarancja.
Poduszka Nucol Firm 
to najnowszej generacji, twardsza poduszka wykonana w systemie Nucol® przez Hiszpańska markę Gomarco. Poduszka Nucol zapewnia wyjątkowy komfort dzięki systemowi BI-GRADUAL, który w połączeniu z technologią Nucol® oferuje dwustopniowe doznania. Doskonale dopasowuje się do obszaru głowy, sprzyja prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa. Opatentowany system perforowanych nacięć, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. Poduszka Nucol powstała z myślą o najbardziej wymagających osobach, które cenią sobie doskonały komfort i relaks podczas snu.

Marka
559 zł
391 zł Zniżka 30%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 391 zł
Termin realizacji update od ręki

Masz możliwość tańszego zakupu tego produktu!

Poduszka Nucol Firm Gomarco

Nucol to twardsza, dwustronna poduszka, która dzięki systemowi BI-GRADUAL i technologii Nucol zapewnia wyjątkowy komfort oraz dwustopniowe doznania.

Opatentowany system Nucol® sprawia, że poduszka całkowicie dostosowuje się do obszaru szyi i kręgosłupa, nie obciążając mięśni. Wykonana z materiału wiskoelastycznego nie ogranicza krążenia krwi, a mięśnie mogą się w pełni zrelaksować.

Bi-Gradual - to innowacyjne rozwiązanie w postaci perforowanych nacięć, stożkowatych kanalików wentylacyjnych, umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz poduszki. 

Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać. Dodatkowo po pokrowcem głównym znajduje się siateczka zabezpieczająca wnętrze poduszki. 

Właściwości prozdrowotne systemu Nucol®:

System Nucol® został przetestowany przez zespół Dr. Estivill - światowej klasy specjalisty w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, z prestiżowej Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

Trzy poziomy miękkości do wyboru:

    SOFT GEL - miękki
    MEDIUM MALVA - średni
    FIRM CARBON - twardy

Poduszka Nucol Firm - właściwości

Poduszka Nucol Firm - cechy

Budowa i zalety poduszki Nucol Firm:

 • wnętrze poduszki wykonane jest ze 100% pianki z pamięcią, 
 • dwustronna, twardsza poduszka,
 • wykonana w systemie Nucol®,
 • oddychająca - system Bi-Gradual, perforowany rdzeń ułatwiający przepływ powietrza oraz idealne dopasowanie do obszaru głowy i szyi,
 • poduszka o właściwościach ortopedycznych,
 • materiał ten nie ogranicza krążenia krwi, pozwalając mięśniom na pełen relaks,
 • poduszka jest neutralna pod względem alergicznym,
 • wymiary 70x35x12 cm.

gom_p_nucf_expo_gora
chat Komentarze (0)