Poduszka AllerGuard

Poduszka AllerGuard to ekskluzywny produkt marki AllerGuard, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Polskie surowce oraz wykorzystanie japońskiej technologii to gwarancja najwyższej jakości. Dobrze dobrana poduszka antyalergiczna to pewność, że rano wstaniemy wypoczęci, pełni energii i gotowi do stawienia czoła codziennym obowiązkom i nowym wyzwaniom.

Więcej szczegółów

139 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 14 dni

gratis

Wygodna poduszka dla alergika to jeden z najważniejszych elementów, jakie decydują o jakości snu.  Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają zaproponować doskonałej jakości produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas poduszki antyalergiczne wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów. Każda oferowana przez nas poduszka puchowa pochodzi od sprawdzonych producentów.

Antyalergiczna poduszka puchowa to ekskluzywny produkt marki AllerGuard, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Polskie surowce oraz wykorzystanie japońskiej technologii wytwórstwa to gwarancja najwyższej jakości efektu końcowego.

Polski biały puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości i sprężystości, które zostały wykorzystane podczas produkcji, to gwarancja komfortu i idealnego podparcia dla głowy. Trzykomorowa konstrukcja zapewnia idealną sprężystość, a jednocześnie miękkość poduszki – wewnątrz znajdują się drobne piórka, zaś dwie zewnętrzne warstwy wypełnione zostały miękkim puchem, dzięki czemu zawartość środkowej komory nadaje całości sprężystość,  a jednocześnie jest niewyczuwalna dla głowy.

Wykonane obszycie poduszki gwarantuje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego oraz innymi alergenami. Materiał ten jednocześnie zapewnia optymalną przepuszczalność powietrza pozwalając skórze swobodnie oddychać. 

Technologia AllerGuard to nie tylko zastosowanie antyalergicznych włókien to przede wszystkim bariera antyroztoczowa. 

Pielęgnacja: zalecane częste wietrzenie; pranie w temperaturze 60°C przy użyciu łagodnego detergentu (1-2 razy w roku); lekkie wirowanie i suszenie w średniej temperaturze

Uwagi: nie wystawiać na ostre światło słoneczne przez długi czas

Co sprawia, że pościel Allerguard jest wyjątkowa?

AllerGuard został specjalnie zaprojektowany dla osób cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią sobie zdrowy tryb życia. Chroni ciebie i twoją rodzinę przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Luksusowa poduszka puchowa AllerGuard wypełniona polskim białym puchem gęsim, o najwyższym stopniu zabezpieczenia przed roztoczami kurzu domowego i alergenami dzięki zastosowaniu innowacyjnej bariery z mikrowłókna AllerGuard®. Poduszki zostały zaprojektowane aby stworzyć w sypialnie przyjazny klimat dla całej rodziny. Dzięki zastosowaniu najnowszej japońskiej technologii mikro-włókienniczej Allerguard skutecznie chroni przed roztoczami kurzu domowego oraz szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi nie rezygnując z wysokiego komfortu użytkownika.

działanie tkaniny allerguard

Zalety pościeli Allerguard

  • Zapobiega astmie i alergii zanim te przerodzą się w problemy.
  • Charakteryzuje się rewolucyjną szczelną formą tekstylną, która daje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego i innymi szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi.
  • Wyroby można prać w temperaturze 60°C dla zwiększenia komfortu i higieny.
  • Delikatne, lekkie wykończenie tkaniny daje jedwabiście miękkie i luksusowe uczucie.
  • AllerGuard zapewnia przepływ powietrza i wilgoci, a równocześnie zapobiega przedostawaniu się przez tkaninę roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów.

Napisz opinię

Poduszka AllerGuard

Poduszka AllerGuard

Poduszka AllerGuard to ekskluzywny produkt marki AllerGuard, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Polskie surowce oraz wykorzystanie japońskiej technologii to gwarancja najwyższej jakości. Dobrze dobrana poduszka antyalergiczna to pewność, że rano wstaniemy wypoczęci, pełni energii i gotowi do stawienia czoła codziennym obowiązkom i nowym wyzwaniom.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu