tel. 52 349 33 70 email
Poduszka AllerGuard
  • Poduszka AllerGuard

Poduszka AllerGuard

Poduszka AllerGuard to ekskluzywny produkt marki AllerGuard, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Polskie surowce oraz wykorzystanie japońskiej technologii to gwarancja najwyższej jakości. Dobrze dobrana poduszka antyalergiczna to pewność, że rano wstaniemy wypoczęci, pełni energii i gotowi do stawienia czoła codziennym obowiązkom i nowym wyzwaniom.

Rozmiar poduszki
Cena: 149 zł
Dostępność do 14 dni
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Wygodna poduszka dla alergika to jeden z najważniejszych elementów, jakie decydują o jakości snu.  Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają zaproponować doskonałej jakości produkty, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas poduszki antyalergiczne wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów. Każda oferowana przez nas poduszka puchowa pochodzi od sprawdzonych producentów.

Antyalergiczna poduszka puchowa to ekskluzywny produkt marki AllerGuard, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Polskie surowce oraz wykorzystanie japońskiej technologii wytwórstwa to gwarancja najwyższej jakości efektu końcowego.

Polski biały puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości i sprężystości, które zostały wykorzystane podczas produkcji, to gwarancja komfortu i idealnego podparcia dla głowy. Trzykomorowa konstrukcja zapewnia idealną sprężystość, a jednocześnie miękkość poduszki – wewnątrz znajdują się drobne piórka, zaś dwie zewnętrzne warstwy wypełnione zostały miękkim puchem, dzięki czemu zawartość środkowej komory nadaje całości sprężystość,  a jednocześnie jest niewyczuwalna dla głowy.

Wykonane obszycie poduszki gwarantuje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego oraz innymi alergenami. Materiał ten jednocześnie zapewnia optymalną przepuszczalność powietrza pozwalając skórze swobodnie oddychać. 

Technologia AllerGuard to nie tylko zastosowanie antyalergicznych włókien to przede wszystkim bariera antyroztoczowa. 

Pielęgnacja: zalecane częste wietrzenie; pranie w temperaturze 60°C przy użyciu łagodnego detergentu (1-2 razy w roku); lekkie wirowanie i suszenie w średniej temperaturze

Uwagi: nie wystawiać na ostre światło słoneczne przez długi czas

Jak działa AllerGuard ?

W odróżnieniu od dostępnych na rynku wyrobów z powlekanych lub impregnowanych tkanin, produkty AllerGuard są wykonane z mikrowłókien zapewniających doskonałą szczelność. Zapobiega przedostawaniu się roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów. Jednocześnie tkanina AllerGuard charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz wilgoci zapewniając komfort związany z utrzymaniem odpowiedniej temperatury, regulacji poziomu pocenia oraz  higieny.

qqqwww.png

Zalety pościeli Allerguard

  • Zapobiega astmie i alergii zanim te przerodzą się w problemy.
  • Charakteryzuje się rewolucyjną szczelną formą tekstylną, która daje skuteczną ochronę przed roztoczami kurzu domowego i innymi szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi.
  • Wyroby można prać w temperaturze 60°C dla zwiększenia komfortu i higieny.
  • Delikatne, lekkie wykończenie tkaniny daje jedwabiście miękkie i luksusowe uczucie.
  • AllerGuard zapewnia przepływ powietrza i wilgoci, a równocześnie zapobiega przedostawaniu się przez tkaninę roztoczy kurzu domowego oraz innych alergenów.
par_pod_allerg_40x40
Typ
Poduszka
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)