Poduszka Moontex Mollywell Ergo

Moontex Mollywell Ergo to połączenie wygody i dobrej jakości. Poduszka o ergonomicznym kształcie i wysokiej jakości wypełnieniu, zadba o solidne podparcie głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa. Dodatkowo pokrowiec Aloe Vera sprawia, że poduszka jest przyjemna w dotyku i jednocześnie poprawia jakość regeneracji podczas snu.

Więcej szczegółów

Mollyflex

199 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 4 tygodni

gratis

Poduszka Moontex Mollywell Ergo wykonana jest z elastycznej pianki visco foam PNEUMATIC® o gęstości 45 kg/m². Materiał ten w unikalny sposób profiluje się do kształtów ciała, otulając je, zapewniając przyjemne poczucie komfortu i jednocześnie stabilne podparcie.

Poduszka ta precyzyjnie punktowo rozkłada nacisk na całej powierzchni. Posiada również wyjątkową budowę: obniżoną środkową część wyprofilowaną pod głowę oraz dwa wałki o wysokości 10 i 8,5 cm, które zapewniają stabilne wsparcie odcinka szyjnego. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji
w jakiej śpimy i twardości materaca.

Pokrowiec poduszki wykonany jest z tkaniny Aloe Vera, która zawiera mikrokapsułki wypełnione naturalną esencją aloesu. Dzięki temu pokrowiec jest miły w dotyku, a jednocześnie poprawia jakość snu i regenerację organizmu.

Mollywell Ergo tak jak inne poduszki z serii Moontex jest
certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort snu.

 

Właściwości poduszki Moontex Mollywell Ergo:


  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym,
  • gwarancja 5 lat,
  • wymiary poduszki: 42x68x10/8,5 cm,

materac Medical
VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.materac Medical
Aloes to roślina tłuszczowa pochodząca z Afryki, dzisiaj uprawiana także w Azji i Ameryce południowej. 5000 lat temu Egipcjanie odkryli wyjątkowe właściwości lecznicze, koagulacyjne, antyseptyczne i przeciwzapalne tej rośliny. Aloes ma bardzo dużą zawartość enzymów które oczyszczają organizm z toksyn i wspomagają przyswajanie substancji odżywczych oraz pomagają w regeneracji tkanek. W tkaninie Aleo Vera znajdują się miliony mikrokapsułek PCM wypełnionych naturalną esencją aloesu. W kontakcie ze skórą lub podczas pocierania tkaniny, zawartość kapsułek zostaje uwolniona aby dostarczyć do skóry dobroczynne substancje co pozytywnie wpływa na ważne funkcje takie jak zdrowy sen, regeneracja skóry i tkanek.
pokrowiec medical
CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

Napisz opinię

Poduszka Moontex Mollywell Ergo

Poduszka Moontex Mollywell Ergo

Moontex Mollywell Ergo to połączenie wygody i dobrej jakości. Poduszka o ergonomicznym kształcie i wysokiej jakości wypełnieniu, zadba o solidne podparcie głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa. Dodatkowo pokrowiec Aloe Vera sprawia, że poduszka jest przyjemna w dotyku i jednocześnie poprawia jakość regeneracji podczas snu.

Produkty powiązane