Stelaż Tempur Zero G Curve

Stelaż TEMPUR Zero G Curve to połączenie komfortu jak w stanie nieważkości z masażem dźwiękowym. Stelaż TEMPUR Zero G dostosuje się do Twojego ciała za jednym naciśnięciem przycisku. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200.

Więcej szczegółów

Tempur

11 246 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 12 tygodni

gratis

Stelaż TEMPUR Zero G Curve to połączenie komfortu jak w stanie nieważkości z masażem dźwiękowym. Stelaż TEMPUR Zero G dostosuje się do Twojego ciała za jednym naciśnięciem przycisku, a w stan relaksu wprowadzą Cię delikatne wibracje masażu falami dźwiękowymi.
Stelaż TEMPUR Zero G Curve wykonano z innowacyjnego materiału FlexComposite, którego elastyczność zapewnia idealne dopasowanie się do krzywizny materaca oraz Twojego ciała.

Stelaż TEMPUR Zero G posiada funkcję wallhugger - przesuwanie stelaża pozwalające zachować stałą odległość od elementów sypialni.

Innowacyjnym rozwiązaniem w stelażu TEMPUR Zero G Curve jest masaż dźwiękowy falami o niskiej częstotliwości. Tego typu rozwiązanie zapewnia nieznane dotąd odczucia oraz generuje mniej hałasu niż tradycyjne jednostki masujące.

TEMPUR Zero G Curve wyposażono w pilota radiowego o unikalnym wyglądzie. Dokładając opcjonalny moduł Bluetooth można sterować stelażem oraz akcesoriami przy pomocy urządzenia mobilnego (z systemem iOS lub Android). Oświetlenie stelaża znajduje się w standardzie.

Opcjonalnie Stelaż TEMPUR Zero G Curve można wzbogacić wezgłowiem Edge (po zamontowaniu nie stoi ono na podłodze, dostępne jest w rozmiarach 160x90, 180x90, 200x90) oraz nogami (dostępne w trzech rodzajach o średnicy 6cm: okrągłe malowane proszkowo, okrągłe ze stali nierdzewnej oraz regulowane o chromowanym wykończeniu).

Gwarancja 2 lata na silniki i 3 lata konstrukcje.

Napisz opinię

Stelaż Tempur Zero G Curve

Stelaż Tempur Zero G Curve

Stelaż TEMPUR Zero G Curve to połączenie komfortu jak w stanie nieważkości z masażem dźwiękowym. Stelaż TEMPUR Zero G dostosuje się do Twojego ciała za jednym naciśnięciem przycisku. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane