Materac Tempur Cloud 21

Materac Tempur Cloud 21 to harmonijne połączenie przyjemnej miękkości i stabilnego podparcia.Górna warstwa materaca Tempur Cloud wykorzystuje materiał Tempur Extra Soft, który przyjemnie otula, podczas gdy dolne warstwy materiału Tempur odpowiadają za dopasowane podparcie ciała. Idealne podparcie, przyjemna miękkość.

Więcej szczegółów

Tempur

5 867 zł

od ręki

15 lat

gratis

Materace TEMPUR® Cloud to wyjątkowe połączenie miękkości i idealnego podparcia. Górna warstwa komfortowych materaców Tempur Cloud jest wykonana ze specjalnie opracowanego materiału Tempur Extra Soft (ES) by dawać uczucie natychmiastowego odprężenia. Współgra to idealnie z warstwą redukującą nacisk gwarantującą doskonałe podparcie, charakterystyczne dla materacy Tempur. Im wyższy materac TEMPUR® Cloud, tym wyższy komfort i miękkość jaką odczuwasz.

Materac TEMPUR® Cloud 21 zbudowany jest z trzech warstw: podstawowej 11cm, warstwa wspierająca Tempur 5cm, oraz komfortowej Tempur Extra Soft (ES) 5cm.
Budowa materaców Tempur Cloud

 • Materiał TEMPUR zapewnia idealne dopasowanie do ciała oraz idealnie podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bok.
 • Warstwa komfortowa to wyjątkowy, miękki materiał TEMPUR® ES.
 • Warstwa wspierająca TEMPUR – miękki tam gdzie chcesz, twardy tam gdzie jest to potrzebneTM.
 • Im wyższy materac TEMPUR® Cloud, tym wyższy komfort i miękkość jaką odczuwasz..
 • Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 60°C.
 • Poduszki Comfort wykonane z materiału TEMPUR® ES są dopasowane do materaców TEMPUR Cloud nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod względem komfortu, jaki oferują.
 • Materac może być używany na regulowanym stelażu.
 • 15 lat gwarancji pro-rata.


Sealy Style

Materiał TEMPUR został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki tym właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® Original oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.

Materac Tempur Salonsnu.pl


Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie i stawy całego ciała.

Materac Tempur salonsnu.pl


Górna warstwa z innowacyjnego materiał TEMPUR® Extra Soft™, który natychmiast otuli Twoje ciało i zapewni nieustanny relaks.
Materac Tempur Salonsnu.pl


TEMPUR to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtuTwojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.Materac Tempur salonsnu.plMaterac dostępny w eleganckim, odpornym na alergeny i roztocza pokrowcu Double Jersey o antypoślizgowym spodzie. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp.60°C.
                                                       Zobacz też

Oceń 
2016-10-04

Bardzo komfortowy.

Super miękkość. Jak na chmurce. Polecam zwłaszcza osobom lekkim.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Materac Tempur Cloud 21

  Materac Tempur Cloud 21

  Materac Tempur Cloud 21 to harmonijne połączenie przyjemnej miękkości i stabilnego podparcia.Górna warstwa materaca Tempur Cloud wykorzystuje materiał Tempur Extra Soft, który przyjemnie otula, podczas gdy dolne warstwy materiału Tempur odpowiadają za dopasowane podparcie ciała. Idealne podparcie, przyjemna miękkość.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.