Wyprzedaż! Materac Tempur Sensation 21

Materac Tempur Sensation 21 160x200

Ostatnie 2 sztuki w tej cenie.
Jeśli pragniesz korzyści jakie zapewniają materace TEMPUR® bez rezygnacji ze swobody ruchu jakie daje materac sprężynowy wybierz materac TEMPUR® Sensation 21 wyróżniają się wyższą twardością, szybszym dopasowaniem się do ciała i znacznie wyższą sprężystością. (zobacz też nowszą wersję tego materaca Tempur Sensation Supreme dostępny także w innych rozmiarach.)

Więcej szczegółów

Tempur

7 470 zł

9 960 zł

od ręki

Ostatnie egzemplarze!

15 lat

gratis

Materace TEMPUR® Sensation wyróżniają się wyższą twardością i znacznie wyższą sprężystością. Materace Tempur Sensation w pierwszym odczuciu przypominają tradycyjne, sprężyste materace, jednak podobnie jak cała kolekcja reagują na temperaturę ciała i dopasowują się idealnie do sylwetki .


Materac TEMPUR® Sensation 21 zbudowany jest z czterech warstw: podstawowej 11cm, warstwa Tempur High Mobility (HM) 4cm,  warstwy wspierającej Tempur 4cm oraz dodatkowej 2cm warstwy komfortowej Tempur.


budowa materace tempur sensation 21

 • Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bok.
 • Specjalna warstwa TEMPUR HM (High Mobility©) poprawia elastyczność i ułatwia poruszanie się na materacu.
 • Elastyczna podstawa daje poczucie tradycyjnej sprężystości.
 • Materace TEMPUR® Sensation są dostępne w różnych rozmiarach,
 • By komfort odczuwanego snu na materacu był kompletny, dodaj do niego pasującą poduszkę TEMPUR® Sensation.
 • Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 60°C.
 • Materac może być używany na regulowanym stelażu.
 • 15 lat gwarancji pro-rata.


Sealy Style
Materiał TEMPUR został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki tym właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® Original oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.
Materac Tempur Salonsnu.pl


Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.

Materac Tempur salonsnu.plWarstwa komfortowa "Miękki Dotyk" to materiał Tempur o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.


Materac Tempur Sensation/www.salonsnu.plTechnologia TEMPUR® HM High Mobility™ zapewnia swobodę poruszania, a zrównoważona kombinacja materiałów TEMPUR® zapewniają komfort i podparcie dla spokojnego snu.Materac Tempur Salonsnu.pl


TEMPUR to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtuTwojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.Materac Tempur salonsnu.pl
Materac dostępny w odporny na alergeny i roztocza pokrowcu Double Jersey o antypoślizgowym spodzie. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp.60°C.
Zobacz teżPrzed zamówieniem prosimy o telefoniczne lub email-owe, potwierdzenie dostępności materacy. W innym przypadku zastrzegamy sobie możliwość niezrealizowania zamówienia.

Napisz opinię

Materac Tempur Sensation 21 160x200

Materac Tempur Sensation 21 160x200

Ostatnie 2 sztuki w tej cenie.
Jeśli pragniesz korzyści jakie zapewniają materace TEMPUR® bez rezygnacji ze swobody ruchu jakie daje materac sprężynowy wybierz materac TEMPUR® Sensation 21 wyróżniają się wyższą twardością, szybszym dopasowaniem się do ciała i znacznie wyższą sprężystością. (zobacz też nowszą wersję tego materaca Tempur Sensation Supreme dostępny także w innych rozmiarach.)

 • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

 • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

 • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

 • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.

Produkty powiązane