tel. 506 626 678 email

Produkty

Produkty marki AllerGuard


Aktywne filtry


Kołdry AllerGuard stworzone z myślą o poprawie komfortu Twojego snu

Wśród bogatej oferty produktów duńskiej marki AllerGuard warto wyróżnić kołdry wykonane z polskiego puchu. Teraz te wyjątkowe produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Ekskluzywne kołdry AllerGuard są dedykowane alergikom, ponieważ zastosowano w nich opatentowaną technologię opartą na tkaninie ze specjalnego mikrowłókna oraz innowacyjnym systemie termozgrzewania Soft-Seal. 

W efekcie kołdra AllerGuard doskonale chroni użytkownika przed alergenami, kurzem, roztoczami i innymi szkodliwymi drobnoustrojami. Jest to produkt, który opracowano specjalnie z myślą o osobach chorujących na astmę, alergię, choroby skórne i nawracające infekcje układu oddechowego. Najlepsze kołdry AllerGuard są dostępne w naszym sklepie w wersji zimowej, letniej i całorocznej.

Jak działa kołdra AllerGuard

Kołdry AllerGuard znacząco różnią się od modeli proponowanych przez konkurencję. Ich poszycie jest wykonane z mikrowłókien, które zapewniają wysoką szczelność. Unikalny materiał stanowi skuteczną barierę przeciwko roztoczom kurzu domowego i alergenom, a jednocześnie jest przewiewny, dobrze odprowadza wilgoć i gwarantuje odpowiedni komfort termiczny. 

Luksusowe kołdry AllerGuard nie muszą być prane tak często, jak tańsze produkty. Zostały tak opracowane, aby były odporne na zabrudzenia. Jeśli już musisz wyprać kołdrę AllerGuard, możesz to zrobić w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Opcjonalnie możesz bezpiecznie przeprowadzić dezynfekcję termiczną w 90 stopniach Celsjusza.

Kołdry puchowe AllerGuard – wypełnienie i dostępne rodzaje

Najlepsze kołdry AllerGuard są wypełnione świeżym, polskim, białym puchem gęsim, który wcześnie został poddany procesom obróbki termicznej, prania i sortowania. Naturalne wypełnienie jest wolne od chemicznych substancji, wyjątkowo lekkie i przyjemne w dotyku. 

W ofercie tego producenta znajdziesz cienką kołdrę letnią, która idealnie sprawdzi się podczas upałów oraz we wnętrzach, które szybko się nagrzewają. W okresie wiosennym i jesiennym optymalnym wyborem będą kołdry AllerGuard całoroczne, ponieważ przyjemnie ogrzewają ciało, a jednocześnie nie są przesadnie grube. Natomiast w okresie zimowym warto zdecydować się na model Warm, który zapewnia przyjemne uczucie ciepła przez całą noc i nie krępuje ruchów w trakcie snu.

Zamów ekskluzywną kołdrę AllerGuard w naszym sklepie

Materiał AllerGuard jest znany ze swoich unikalnych właściwości. Tkanina, z której wykonuje się luksusowe kołdry AllerGuard, jest miękka, jedwabista w dotyku i niezwykle wytrzymała. Zastosowano w niej mikrowłókienną nitkę, która wyróżnia się niespotykaną dotąd lekkością. Te wszystkie czynniki sprawiają, że kołdry AllerGuard ułatwiają zasypianie i wyraźnie poprawiają jakość snu.

W naszym sklepie z kołdrami zamówisz wymarzony model kołdry AllerGuard w doskonałej cenie. Jest to świetny wybór dla osób, które preferują naturalne materiały, a jednocześnie muszą zachować wysoką higienę snu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania. Z kołdrą AllerGuard wspaniale się wyśpisz o każdej porze roku!