tel. 506 626 678 email

Produkty

Blog nawigacja

Czy warto kupić materac TEMPUR? Poznaj opinie klientów!

Materac ma wpływ na funkcjonowanie naszego ciała i umysłu oraz samopoczucie w ciągu dnia. Zakup materaca nie jest więc zwykłą opcją, ale poważną decyzją, która niesie za sobą konsekwencje. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto zainwestować w luksusowe materace TEMPUR® oraz skąd wzięła się ich renoma.
 

Materace TEMPUR® - opinie mówią same za siebie!

Jedna z naszych Klientek powiedziała: "Jestem wypoczęta, zrelaksowana, po prostu chce mi się żyć!" Czy Ty też chcesz tak się czuć? Rekomendacje klientów mówią same za siebie, a przecież przytoczyliśmy tylko jedną z wielu. Materac ma wpływ na funkcjonowanie naszego ciała i umysłu oraz samopoczucie w ciągu dnia. 

Zakup materaca nie jest więc zwykłą opcją, ale poważną decyzją, która niesie za sobą konsekwencje. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto zainwestować w luksusowe materace TEMPUR® oraz skąd wzięła się ich renoma.

Czym wyróżniają się luksusowe materace TEMPUR®?

Jeden z naszych Klientów powiedział: "Wstałem wypoczęty jak nigdy". Takie uczucie może zapewnić tylko dobrze dobrany i dopasowany materac marki TEMPUR®. Luksus wiąże się z wyjątkowością, czymś naprawdę dobrym, sprawdzonym i niezawodnym, a zarazem pięknym. I właśnie taki jest TEMPUR®!

Zapewnia więcej niż inne materace. Potrafi dostosowywać się do ciała użytkownika w sposób redukujący nacisk. Czegoś takiego nigdy nie można zaznać na najbardziej znanym materacu sprężynowym. Dowodzą tego liczne badania naukowe i doświadczenia użytkowników. Co więcej, produkty TEMPUR® wytwarzane są w sposób, który uwzględnia zrównoważone wykorzystanie zasobów naszej planety

Scott Thompson, przewodniczący, prezes i dyrektor generalny TEMPUR®, powiedział: 

"Jako światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji artykułów sypialnianych [...] wierzymy, że sukces musi być definiowany szeroko i musi uwzględniać nasz wpływ na nasze społeczności i środowisko."

Nie ma wątpliwości, że właśnie takie powinny być produkty luksusowe.

Co wyróżnia materace TEMPUR® - 4 najważniejsze zalety

Jakość wykonania

Produkty TEMPUR® jako jedyne są uznane przez NASA i certyfikowane przez Fundację Kosmiczną. A struktura materiału została opracowana tak, aby odpowiednio reagować i zapewniać bezpieczeństwo podczas lotów kosmicznych. Innymi słowy, w najlepszy możliwy sposób redukuje nacisk.

NASA to specjalista w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań, a każde ich osiągnięcie jest krokiem milowym dla ludzkości. W związku z tym materiał TEMPUR® to prawdziwy numer 1 pośród innych pian termoelastycznych. Firma wciąż dokłada starań, aby jego produkty spełniały wysokie standardy, których oczekują nabywcy. Dlatego na rynku nie ma zamienników tego materiału.

Trwałość

O trwałości świadczy pewien istotny parametr, a mianowicie długość gwarancji. W przypadku materaców TEMPUR® jest to pełne 10 lat. Kupując ten materac, masz pewność, że posłuży przez wiele lat. Na trwałość produktów składają się:

  • świetna gęstość pian,
  • wykonanie z wysokiej jakości komponentów,
  • liczne testy imitujące kładzenie się i wstawanie z łóżka w tysiącach cykli.

Wszystko to sprawia, że możemy przedstawiać materace TEMPUR® jako niezwykle trwałe. Wystarczy podzielić ich cenę przez liczbę lat użytkowania, aby przekonać się, że to naprawdę dobra inwestycja. Kupując TEMPUR®, dbasz o zdrowy kręgosłup i jakość sny. Użytkownicy naprawdę doceniają ten fakt. Niektórzy mówią: "Dzięki temu, co zyskaliśmy, wiemy, że ten zakup był najlepszą rzeczą, jaką zrobiliśmy".

Komfort

Materac TEMPUR

Odczucia na ekskluzywnym materacu charakteryzują się czymś wyjątkowym. Co mówią Klienci? "Nie czułem, że śpię na materacu. Jakbym pływał w przestrzeni" albo "Inna bajka". TEMPUR® jest doceniany za niebywały komfort. 

Starannie zaprojektowane modele TEMPUR® Original, Firm, Sensation, Hybrid czy Cloud zapewniają idealne podparcie. W każdej z kolekcji znajdziesz coś dla siebie, od twardszych odczuć po bardziej sprężyste. A miękka pianka Extra Soft da Ci efekt leżenia jak na chmurce.

Każdy z materacy, choć jest inny, gwarantuje dobre krążenie krwi, równomierne rozłożenie ciężaru oraz dopasowanie do kształtu ciała. Co niebywałe, dzięki technologii TEMPUR® możesz wypoczywać przez całą noc w jednej pozycji bez efektu drętwienia czy mrowienia. Wszystko to jest możliwe dzięki otwartym i bardzo elastycznym komórkom, które składają się na materiał TEMPUR®. 

Odpowiednia cyrkulacja powietrza oraz temperatura ciała powodują, że w niektórych miejscach staje się miękki, a w innych - gdy tego potrzeba - twardy, by prawidłowo ułożyć głowę, linię barków, łokieć, biodro czy nogi.

Na tym wysokiej klasy materacu ciało rozluźnia się i odpoczywa. Jest dotlenione i odżywione bez potrzeby ciągłej zmiany pozycji, co pozwala szybko się regenerować. Na TEMPUR® możesz spać krótko, ale za to naprawdę efektywnie. Każda noc przyczyni się do wzmocnienia Twojego organizmu i opóźnienia procesów starzenia.

Na komfort wpływa również brak odczuć wiercenia się czy wstawania partnera. Redukcja drgań przyczynia się do spokojnego i niczym niezaburzonego snu. Również posiadacze TEMPUR® zauważyli te korzyści. Zadowolona właścicielka materaca mówi: "Mogę być bardziej wydajna w pracy, a w domu po pracy wykonać więcej czynności bez bólu." A inni stwierdzili: "Szkoda było zasnąć, bo tak miło się leżało. Ale niestety bardzo szybko zapadłam w głęboki sen. Ta noc była króciutka. Jak się obudziłam to aż szkoda, że się skończyła" albo "Jak się położyłam, to nie chciało mi się wstać".

Design

O produktach TEMPUR® użytkownicy mówią: "To materac, który zaprasza, by spędzić więcej czasu w łóżku". Miarą luksusu jest również wygląd. Nowoczesny, a zarazem prosty i wytworny - tak można określić design produktów TEMPUR®, o który zadbała ekipa projektantów. Pokrowce to połączenie zawsze eleganckiej bieli z ponadczasową szarością.

Design TEMPUR® obejmuje też przemyślane i praktyczne rozwiązania. Pokrowce QuickRefresh™ szybko się ściąga i łatwo można je wyprać. Dzięki funkcjonalnym pokrowcom, żeby odświeżyć swoje łóżko, nie trzeba dźwigać materaca. Cały proces czyszczenia jest naprawdę prosty. Oprócz tego, że pokrycia są dobrze wykonane, szybko schną i wyglądają estetycznie przez cały okres użytkowania. Ich delikatne wzory pozwalają poczuć harmonię, wyciszyć się i skupić na doznaniach, jaki oferuje poszczególny materac.

Poznaj opinie klientów o materacu TEMPUR®

Pamiętaj - zdrowy sen to prawdziwie komfortowy materac, który umożliwia szybką regenerację organizmu. Waga i wzrost nie mają tu znaczenia. TEMPUR® jest dla każdego. Został stworzony tak, by wspierać kręgosłup, rozluźniać mięśnie oraz nie zaburzać snu partnera. Tych zalet nie ma klasyczna sprężyna ani zwykły materac piankowy. 

Najlepiej sam posłuchaj się, co mówią użytkownicy TEMPUR®. Ich doświadczenia i osobiste przeżycia najlepiej przemawiają do przekonania i pozwalają docenić produkt. Poznaj wrażenia klientów po pierwszej nocy na TEMPUR®, oglądając film na naszym kanale YouTube.

Znajdź materac TEMPUR® dla siebie w sklepie salonsnu.pl

Chcesz się naprawdę wyspać? Przejrzyj promocje w sklepie online lub nasz odwiedź salon stacjonarny Komfort Snu w Toruniu lub Bydgoszczy. Pomożemy Ci wybrać idealny materac. Z przyjemnością dobierzemy odpowiadającą Ci twardość oraz model. 

W swoich salonach posiadamy prawdopodobnie najbogatszą ofertę marki TEMPUR® w okolicy. A nasi wieloletni specjaliści pomogą, aby zakupy okazały się łatwe i satysfakcjonujące. Zapraszamy do testowania!

Zobacz porównanie dwóch najczęściej kupowanych materacy TEMPUR®

Zdjęcie główne: pixabay.com
Zdjęcia produktów: TEMPUR®

Marzanna doradca Komfort Snu
Marzanna

Doradca klienta w Komfort Snu od 13 lat

 
  Podziel się ze znajomymi: