tel. 506 626 678 email

Materace TEMPUR

Nawigacja po blogu

Aktywne filtry

Materac do spania TEMPUR® - odkryj nowy wymiar komfortu

Materace TEMPUR® wykonane są z autentycznego materiału TEMPUR®, który gwarantuje idealne podparcie i błyskawicznie reaguje na temperaturę, kształt i wagę Twojego ciała. To ekskluzywne materace dla najbardziej wymagających. Dzięki warstwie redukującej nacisk zapewniają niezrównany komfort i ulgę w przypadku problemów z kręgosłupem.

Wszystkie serie produktów TEMPUR® znajdziesz w naszym sklepie, w dedykowanej Strefie TEMPUR®. W tej kategorii umieściliśmy wyłącznie materace. Gdy raz zaśniesz na materacu TEMPUR®, nie będziesz marzył o niczym innym!

Co wyróżnia materace TEMPUR®?

Materace TEMPUR® to niepowtarzalne produkty, wprowadzające technologię snu na wyższy poziom. Są nieprawdopodobnie wygodne, antybakteryjne i antyalergiczne. Od lat odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Zaprojektowano je dla maksymalnej regeneracji organizmu, tak, aby spać dłużej i głębiej.

Warstwa redukująca nacisk daje doskonałe podparcie ciała podczas snu. Sekret oferowanych w tej kategorii materacy tkwi w zastosowanym materiale TEMPUR®, wysokiej jakości wykonania oraz szerokiej gamie dostępnych rodzajów i rozmiarów.

Zastosowanie unikalnego materiału amortyzującego sprawia, że materace TEMPUR® dopasowują się do Ciebie. Niemal natychmiast reagują na kształt, wagę i temperaturę ciała. Wykorzystują system redukcji punktów nacisku dla optymalnego podparcia i wykazują wysoką zdolność pochłaniania energii. Dzięki temu absorbują drgania i ruch Twojego partnera.

Poznaj wyjątkową technologię materacy TEMPUR®

Przełomowa technologia TEMPUR® wykorzystuje piankę lepkosprężystą (ang. Foam Temper), która dopasowuje się do ciała. Została opracowana przez NASA w roku 1960, aby chronić astronautów przed przeciążeniami w trakcie misji w kosmosie. Później nad jej udoskonaleniem pracowali naukowcy ze Szwecji. Pierwsze materace TEMPUR® wprowadzono na rynek na początku lat 90. XX wieku. Obecnie są to luksusowe i dopracowane w najdrobniejszym szczególe produkty, na całym świecie kojarzone z komfortem.

Przez lata firma TEMPUR® produkowała materace wypełnione opatentowanym przez siebie materiałem. Dzięki postępom inżynierów i technologów marki, teraz możesz cieszyć się jeszcze lepszym dopasowaniem do ciała. Oferowane przez nas produkty wykonane są z zupełnie nowego Zaawansowanego Materiału TEMPUR®.

Dlaczego Zaawansowany Materiał TEMPUR® jest tak wyjątkowy?

Wewnętrzne testy prowadzone przez Dan-Foam ApS (w okresie 02-07.2021) dowiodły, że Zaawansowany Materiał TEMPUR® redukuje nacisk o 20% lepiej niż jego poprzednik! Oznacza to jeszcze większą wygodę i doskonałe podparcie dla naturalnej krzywizny kręgosłupa! Co więcej, Zaawansowany Materiał TEMPUR® lepiej pochłania ruch, a przy tym idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nic dziwnego, że to wypełnienie uznawane jest za nr 1 na świecie!

Prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie to cechy charakterystyczne dla produktów TEMPUR®, które docenisz już po pierwszej nocy.

Odkryj nowe kolekcje materacy TEMPUR Pro® i TEMPUR One™

W naszym sklepie internetowym znajdziesz materace TEMPUR® we wszystkich stopniach twardości. Dzięki szerokiej ofercie z łatwością odkryjesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Wiele zależy od tego, w jakiej pozycji śpisz, a także od kształtu ciała i kręgosłupa. Dowiedz się więcej o rodzajach i twardości materacy wykonanych z Zaawansowanego Materiału TEMPUR® i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Materace TEMPUR PRO®, TEMPUR PRO Plus® i TEMPUR PRO Luxe®

Innowacyjne materace TEMPUR® to aż trzy doskonałe kolekcje:

materac-tempur-pro

Do produkcji materacy z serii PRO, PRO Plus i PRO Luce wykorzystano nowoczesny Zaawansowany Materiał TEMPUR®. Oznacza to, że każdy materac tej marki doskonale redukuje nacisk, pochłania ruch i dopasowuje się do Ciebie lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Wszystkie nowe materace TEMPUR są zabezpieczone przyjemnym w dotyku pokrowcem QuickRefresh™. Można go zdejmować i prać, aby utrzymać higienę snu przez cały okres użytkowania.

  • Dostępne rozmiary: 90x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm.
  • Dostępne odczucie twardości: miękkie, średnie, średnio twarde, średnio twarde ze sprężynami, twarde.

Materace z chłodzącym pokrowcem TEMPUR PRO® SmartCool™

Wyjątkowe produkty z kolekcji TEMPUR PRO® mogą zostać wzbogacone o technologię SmartCool™. To prawdziwa magia w dziedzinie nowoczesnego snu! Innymi słowy, to najbardziej dopasowujące się materace w historii, w dodatku z komfortowym pokrowcem chłodzącym.

pokrowiec-tempur-smartcool

Zaawansowany Materiał TEMPUR® zapewnia niespotykaną dotąd redukcję nacisku, a pokrowiec daje uczucie niezwykłej świeżości. Wpleciona w pokrowiec QuickRefresh™ technologia SmartCool™ sprawia, że materac zawsze jest delikatnie chłodny w dotyku i pochłania nadmiar ciepła. Chłodzi, ale nie ziębi - dzięki temu zapewnia uczucie świeżości przez całą noc.

Pokrowiec SmartCool™ może stanowić dodatek do każdego z materacy: TEMPUR PRO®, TEMPUR PRO Plus® i TEMPUR PRO Luxe®. To prawdziwa gratka dla miłośników niezrównanego komfortu snu!

Materace TEMPUR ONE™

Modele z kolekcji TEMPUR ONE™ gwarantują idealną równowagę pomiędzy komfortem i stabilnym podparciem. Produkty te stanowią propozycję dla Klientów, którzy szukają uniwersalnego materaca wykonanego zgodnie z technologią TEMPUR® i synowym duńskim designem.

Materace TEMPUR ONE™ wykonano z unikalnego TEMPUR® Adapt™ Material. To wypełnienie znacznie przewyższa standardowe pianki z pamięcią. Zapewnia optymalną wygodę w każdej sytuacji, abyś mógł spać dłużej i głębiej. Każdy materac z tej serii jest wyposażony w pokrowiec, który można łatwo odpiąć i wyprać.

  • Dostępne rozmiary: 80x200 cm, 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm.
  • Dostępne odczucie twardości: średnie
  • Dostępna wysokość: 20 cm.

TEMPUR® i nowy TEMPUR PRO® - porównanie twardości

tempur i tempur pro porównanie twardości

Starsze kolekcje materacy TEMPUR®

Kolekcja TEMPUR® Original - optymalne podparcie i wygoda

Materac Tempur Original

Materace TEMPUR® Original najlepiej podpierają, jednocześnie redukując nacisk. Zbudowane są z oryginalnego, od początku stosowanego w materacach materiału TEMPUR®. Mają średnią twardość, a kładąc się na nich najbardziej z całej kolekcji poczujesz stopniowe „zanurzanie” się ciała w materacu, dające niezrównany komfort i idealne dopasowanie. Im wyższy materac, tym „zapadanie” wydaje się mocniejsze i głębsze.

Kolekcja TEMPUR® Cloud dla kochających miękkość

Materac Tempur Cloud

Materace TEMPUR® Cloud zaprojektowano dla osób preferujących przyjemną miękkość. Zastosowany w nich niepowtarzalny materiał TEMPUR® ES (Extra Soft) łączy doskonałe oparcie z niezwykłą lekkością. Materiał ten szybciej reaguje na ciepło i wagę ciała dla zapewnienia uczucia miękkości. Wierzchni materiał TEMPUR® Extra Soft przyjemnie otula, a kolejne gwarantują stabilną pozycję w czasie snu. To modele z warstwą redukującą nacisk zapewniającą doskonałe podparcie przez całą noc.

Kolekcja TEMPUR® Sensation, czyli elastyczność i swoboda ruchów

Materac Tempur Sensation

Materace TEMPUR® Sensation będą idealne dla osób preferujących twardsze, a jednocześnie elastyczne podparcie. W środkowej części materaca zastosowano materiał Dynamic Support. Na tych materacach możesz łatwo się poruszać przy zmianie pozycji oraz wstawaniu z łóżka. Modele z tej kolekcji polecamy szczególnie osobom o ograniczonej mobilności i tym, którzy szukają materaca o sprężystym podparciu.

Kolekcja TEMPUR® Hybrid - połączenie sprężyn i materiału TEMPUR®

Materac Tempur Hybrid

Materace TEMPUR® Hybrid to najnowsza technologi która łączy materiał TEMPUR® oraz czułość mikro sprężyn Precision™. Materiał TEMPUR® o podwyższonej twardości dopasowuje się do kształtu ciała, nie stwarzając punktów nacisku i równomiernie rozkładając jego ciężar na całej powierzchni. Mikro sprężyny Precision™ w dolnej części materaca zapewniają indywidualne podparcie oraz szybką reakcję na ruch. To idealne rozwiązanie dla osób preferujących materace sprężynowe, ale pragnące komfortu, jaki daje jedynie materiał TEMPUR®.

Kolekcja TEMPUR® Firm - twardsze podparcie bez kompromisów

Materac Tempur Firm

Materace TEMPUR® Firm zaprojektowano z myślą o luksusowym, twardym podparciu. Dodatkową wierzchnią warstwę tworzy termoelastyczny materiał, który współpracuje idealnie z warstwą redukującą nacisk. To propozycja dla osób, które cenią stabilność i nie chcą czuć stopniowego "zanurzania się" w materac.

Czym się różnią materace TEMPUR® Supreme, Elite i Luxe?

Materace TEMPUR® występują w kilku wariantach, różniących się między innymi wysokością:

Istotnym atutem wersji Elite i Luxe jest pokrowiec QuickRefresh™. Umożliwia ekspresowe odpięcie, wypranie i łatwe wysuszenie oraz założenie górnej części pokrowca, najbardziej narażonej na zanieczyszczenia. Jest bardzo praktyczny i naprawdę ułatwia utrzymanie materaca w czystości.

Materace TEMPUR® w wersji Luxe posiadają dodatkowy materiał pod pokrowcem, wykonany w technologii CoolTouch™. To termoregulacyjny materiał, który odprowadza nadmiar ciepła dla zapewnienia przyjemnego uczucia chłodu i większego relaksu podczas snu.

Wybierz materac TEMPUR® w odpowiednim rozmiarze

Materace TEMPUR® oferujemy we wszystkich popularnych rozmiarach. Bez trudu znajdziesz rozwiązanie optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb i upodobań. Standardowa długość to 200 cm, natomiast szerokość może mieć od 80 do nawet 200 cm.

Materace TEMPUR® dla jednej osoby

Najwęższe materace TEMPUR® 90x200 cm to klasyczne produkty jednoosobowe. Zapewniają optymalną powierzchnię, a ich poziom twardości dostosujesz do indywidualnych preferencji. Materace świetnie komponują się z ramą na nogach lub łóżkiem kontynentalnym. Jeśli chcesz, możesz zestawić obok siebie dwa pojedynczego materace TEMPUR® o różnych stopniach twardości. Takie rozwiązanie preferują pary, które mają odmienne oczekiwania co do miękkości materaca.

Podwójne materace TEMPUR®

Do najpopularniejszych podwójnych materacy TEMPUR® należą produkty o wymiarach 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm. Chociaż nazywamy je podwójnymi, możesz z nich korzystać indywidualnie, jeśli lubisz mieć sporą przestrzeń tylko dla siebie. Wszystkie podwójne materace TEMPUR® to gwarancja maksymalnego komfortu i niepowtarzalnego designu. Stanowią funkcjonalny i estetyczny element wnętrza.

Dla kogo materace do spania TEMPUR® będą idealne?

Zaawansowaną technologię snu TEMPUR® doceniają nasi Klienci w kraju i za granicą. Produkty te przygotowano z myślą o prawdziwym, głębokim wypoczynku każdej nocy. Jeśli szukasz sposobu na najwyższy komfort, zakup materaca TEMPUR® okaże się trafnym wyborem.

Ponieważ materiał TEMPUR® posiada właściwości termoplastyczne, chętnie korzystają z niego osoby cierpiące na schorzenia układu kostno-stawowego. Odpowiednie oparcie dla pleców, ramion oraz karku to klucz to spokojnego wypoczynku. Posłuchaj, jak o wrażeniach ze snu na TEMPUR® wypowiadają się nasi Klienci.

Materace TEMPUR® mogą być użytkowane przez każdego, także przez seniorów i dzieci. Obie grupy mają szczególne potrzeby. Osoby starsze doceniają zdolność materiału TEMPUR® do redukcji nacisku oraz szybkie dopasowanie do kształtu ciała. Specjaliści na całym świecie rekomendują takie rozwiązanie jako korzystne dla pleców.

Jeśli chodzi o dzieci, ich układ kostno-stawowy wciąż się rozwija i może być narażony na kontuzje. Wybierając dla dziecka materac TEMPUR®, zapewniasz mu doskonałe warunki do regeneracji podczas snu.

Co warto wiedzieć przed zakupem materaca TEMPUR®

Zastanawiasz się nad zakupem materaca TEMPUR Pro®, z pokrowcem SmartCool™ lub materaca TEMPUR ONE™? W takim razie odwiedź przygotowaną przez nas stronę:

W każdej chwili możesz też do nas zadzwonić lub napisać. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Jak kupić materac TEMPUR® w promocji?

Materace TEMPUR® to ekskluzywne wyposażenie sypialni, które oferujemy w wyjątkowo korzystnych cenach. Regularnie organizujemy też akcje promocyjne, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić.

Klienci chętnie wybierają materace z ekspozycji, którą w naszych salonach zmieniamy co kilka miesięcy. To pełnowartościowe produkty. W czasie eksponowania, przykrywamy je ochraniaczami na obuwie lub prześcieradłem albo ochraniaczem higienicznym. Dzięki temu noszą jedynie minimalne ślady użytkowania.

Wybierz swój materac TEMPUR® i poczuj prawdziwy komfort snu

Materace z kolekcji TEMPUR Pro®, TEMPUR Pro® SmartCool™ i TEMPUR One™ to produkty premium, które znajdziesz w naszych salonach oraz sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać materac, który pomoże Ci odkryć nowy wymiar komfortu.