tel. 506 626 678 email

Akcesoria na materac

Ochraniacz na materac PerDormire
  • Ochraniacz na materac PerDormire
  • Ochraniacz na materac PerDormire

Ochraniacz na materac PerDormire

Trójwarstwowy ochraniacz na materac Perdormire zapewnia najwyższy poziom ochrony, jest idealnym uzupełnieniem Twojego łóżka. Zabezpieczy materac przed zabrudzeniami i wilgocią przedłużając żywotność materaca oraz podnosi jakość i higienę snu.

Rozmiar materaca
Materace wysokości

267 zł

Termin realizacji update od ręki

Ochraniacz na materac PerDormire

Ochraniacz Perdormire zabezpieczy materac przed każdym rodzajem zabrudzeń. Wykonany z połączenia trzech różnych materiałów: włókna Tencel®, wodoodpornej membrany oraz wysokiej jakości jersey'u.

Tencel to tkanina stworzona na bazie celulozy drzewnej, dzięki temu  każdego dnia możesz cieszyć się uczuciem delikatnego chłodu i miękkiego dotyku w swoim łóżku. Ochraniacz dzięki swojej innowacyjnej budowie tworzy barierę antyalergiczną, zapobiega dostawaniu się potu, pyłu oraz cieczy do materaca, natomiast nie zakłóca cyrkulacji powietrza w materacu.

ochraniacz na materac Perdormire, etykieta ochraniacz perdormrie

Aby ochraniacz dokładnie zabezpieczał cały materac po obwodzie została wszyta gumka, dzięki temu ochraniacz idealnie dopasowuje się do materaca i się nie ściąga.

Zaleca się stosowanie ochraniacza „pod prześcieradło”, ale można stosować zamiast prześcieradła.

Ochraniacz można wyprać w temperaturze 95°C co zapewnia doskonałe właściwości antyalergiczne.

Ochraniacz zapakowany jest w elegancki lniany worek z wyszytym logo producenta.

ochraniacze na materac perdormire salonsnu.pl

W asortymencie PerDormire znajdziesz również ochraniacze na materac, materace oraz poduszki, które doskonale uzupełnią Twój sen. Serdecznie zachęcamy do odkrycia pełnej gamy produktów oferowanych przez PerDormire.

per_om_80x200_30cm
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)