tel. 52 349 33 70 email
Beast Lavender
  • Beast Lavender

Materac Beast Lavender Materasso piankowy

Materac Beast lavender, powstał we współpracy z czynnymi zawodnikami sportowymi. Przeznaczony jest dla osób aktywnych ruchowo, doskonale redukuje napięcia mięśni, wspomagając maksymalnie regenerację organizmu i redukując poziom stresu. Wykonany z kilku warstw pianki wysokoelastycznej o zróżnicowanych właściwościach oraz impregnowanych naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z lawendy oraz kwiatów Neroli. Jej zapach działa kojąco na umysł, przyśpiesza regenerację ciała. Materac dostępny w wielu rozmiarach również niestandardowych.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
Pokrowiec
2 693 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Beast Lavender to unikalny model materaca, opracowany został z myślą o maksymalnej regeneracji po aktywności ruchowej, oraz ekstremalnej wytrzymałości. Jego obciążenie obliczone zostało na ciało o wadze aż do 180 kg.

Jądro materaca impregnowane jest naturalnymi olejkami eterycznymi pozyskiwanymi z lawendy oraz kwiatów Neroli. Jej zapach działa kojąco na umysł, przyśpiesza regenerację ciała i łagodzi napięcia w układzie nerwowymi, spowodowanymi stresem jakim poddany jest człowiek.

Hiszpańska piana Neroli to jedna z najbardziej wytrzymałych i komfortowych pian, produkowanych
w oparciu o naturalne olejki roślinne, wykazuje właściwości antydepresyjne, wspomaga układ krążenia i przyśpiesza proces zasypiania.

Nowoczesna piana lodowa Greengel, nadaje podczas snu niebywały komfortu, oraz zapewnia mikroklimat na powierzchni materaca bliski naturalnemu pH skóry. Niesamowita zdolność tej piany do redukcji nacisków na ciało ludzkie, likwiduje problemy z ukrwieniem mięśni i tkanek skóry, ograniczając tym samym proces starzenia się skóry, niczym zabieg w Spa.

Wysoka jakość wszystkich zastosowanych pian to gwarancja nie tylko komfortu, ale także trwałości materaca, który przez wiele lat będzie utrzymywał te same właściwości. Całości dopełnia pokrowiec Biorytmic, który wykorzystując tradycje chińskiej medycyny naturalnej, dba także o nasz układ odpornościowy oraz wspomaga nas energetycznie.

Budowa Materac Beast Lavender: wysokoelastyczna, lodowa pianka GREENGEL - 3 cm; hiszpańska piana NEROLI o gęstości 60 kg/m3 z efektem aromaterapii - 3 cm; piana LAVENDER o o gęstości 40 kg/m3 - 14cm; hiszpańska piana NEROLI o gęstości 60 kg/m3 z efektem aromaterapii - 3 cm


materac Beast lavender

  • 10 lat gwarancji,
  • wyjątkowa higiena,
  • materac twardy,
  • aromaterapia,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • antyalergiczny pokrowiec do prania,
  • obciążenie ortopedyczne - do 180 kg,
  • wysokość - 23 cm,
  • do produkcji wykorzystano ekologiczne kleje,materac Beast Lavender

Pianka Lavender to piana o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia, której elastyczność i sprężystość gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała oraz maksimum komfortu i regeneracji. Wykorzystano w niej 100% naturalnego olejku lawendowego, który całkowicie zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu. Aromat lawendy działa kojąco.


materac Viscoza GoldDo produkcji materacy wykorzystany jest organiczny, szwajcarski klej na bazie wody, Simalfa, spełnia on wszystkie standardy zdrowotne, jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

materac Viscoza Gold

Pokrowiec BIORYTMIC. Substancje zawierające naturalne minerały, które pozytywnie wpływają na wewnątrzkomórkową „komunikację” i przepływ energii. Są one odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie organizmu, co jest niezbędnym warunkiem zapobiegania chorobom i utrzymania zdrowia. Działanie minerałów sprawi, że poczujesz się odmłodzony, zmniejszysz poziom stresu, zrelaksujesz się, zregenerujesz i poczujesz się lepiej, obudzisz się z uczuciem świeżości, odpoczynku, a twoje ciało będzie pełne siły i energii.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze. 

mat_m_w_bst_lav_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)