tel. 506 626 678 email

TEMPUR Soft

Blog nawigacja

TEMPUR Soft


Aktywne filtry

Miękkie materace TEMPUR® Soft – dla maksymalnej przyjemności

Miękkie materace TEMPUR® zaprojektowano z myślą o osobach, które uwielbiają przyjemne zanurzenie i uczucie niezwykłej lekkości. To materace premium dla najbardziej wymagających. Zapewniają większą redukcję nacisku, efektywniejszą absorpcję ruchu i dopasowanie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Prezentowane w tej kategorii materace zapewniają podparcie, a jednocześnie niespotykany dotąd komfort, i to przez całą noc. TEMPUR® Soft to odczucie twardości, którego możesz doświadczyć, wybierając jeden z trzech modeli:

Modele TEMPUR® Soft oferują uczucie znane z poprzednich kolekcji producenta – TEMPUR® Cloud Supreme, Elite i Luxe CT.

Jak zbudowane są miękkie materace TEMPUR Soft®

Materace TEMPUR®, oferujące najbardziej miękkie odczucie, zbudowane są z wielu warstw materiałów najwyższej jakości. Górna warstwa to Zaawansowany Materiał TEMPUR®, który idealnie dopasowuje się do ciała. Następny jest materiał TEMPUR Adapt® - niezwykle elastyczny, a przy tym trwały. Opatentowana technologia sprawia, że ta warstwa miękkiego materaca TEMPUR® dopasowuje się do ciała, zapewniając kompletne podparcie każdej z jego części.

Ostatnie dwie warstwy tworzy materiał TEMPUR DuraBase®, które współpracuje z powyższymi. Gwarantuje nie tylko bezkompromisowy komfort, ale też wpływa na dłuższą żywotność produktu.

Materace TEMPUR® Soft z pokrowcami QuickRefresh™ i SmartCool™

Modele z kolekcji Pro i Pro Plus oferowane są z wyjątkowo przyjemnym w dotyku pokrowcem QuickRefresh™, który dba o utrzymanie odpowiedniej czystości i higieny w łóżku. Łatwo można go zdjąć i wyprać, tym bardziej że górna, szybkoschnąca część jest odpinana oddzielnie.

Z myślą o osobach, które uwielbiają przyjemne uczucie chłodu, materace TEMPUR Pro® i Pro Plus® mogą być wyposażone w pokrowiec wykorzystujący technologię SmartCool™. Jest to standardowy pokrowiec dla produktów z gamy TEMPUR Pro Luxe®. Zaawansowana technologia SmartCool™ pochłania nadmiar ciepła i przez całą noc pozwala zaznać prawdziwej świeżości i odprężenia.

Odkryj zalety materacy TEMPUR® Soft

Miękkie materace TEMPUR® od wielu lat spełniają oczekiwania naszych klientów. Przekonaj się, jak wiele mają zalet:

  • Zaawansowany Materiał TEMPUR®. Zapewnia optymalne podparcie dla naturalnej krzywizny kręgosłupa
  • Absorpcja ruchu na poziomie niedościgłym dla standardowych pian typu memory foam
  • Ekologiczne i zrównoważone podejście. Pokrowce wyprodukowane są z materiałów wolnych od szkodliwych substancji i w sposób przyjazny dla środowiska, zgodnie ze standardem OEKO-TEX®
  • Wieloletnia gwarancja: 10 lat na materac, 2 lata na pokrowiec
  • Możliwość korzystania z materaca na regulowanym stelażu TEMPUR®

Zamów miękki materac TEMPUR® Soft w naszym sklepie internetowym

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą materacy marki TEMPUR®. Zamawiając TEMPUR® Soft u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wart swojej ceny i renomy. Przetestuj materace w stacjonarnych salonach Komfort Snu w Bydgoszczy lub Toruniu albo wybierz dowolny model w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania dotyczące produktów marki TEMPUR®? Nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą – napisz lub zadzwoń.