tel. 506 626 678 email

Łóżka Box Multisystem

Łóżka Box Multisystem


Łóżka Box Multisystem m&k foam na salonsnu.pl

Łóżka w systemie Box Multisystem pozwalają na stworzenie indywidualnego projektu, dopasowanego do własnych potrzeb. Charakteryzują się możliwością dowolnego komponowania każdego z elementów łóżka w kilku prostych krokach: wybierasz korpus, zagłówek lub panel ścienny, akcesoria takie jak nóżki oraz tkaninę... i gotowe!

Krok po kroku jak skomponować łóżko w systemie BOX Multisystem:

KORPUS: system Box Multisystem oferuje korpusy z pojemnikami na pościel lub bez, tradycyjne, kontynentalne z szufladami oraz najbardziej komfortowe korpusy elektryczne z pilotem na kablu lub bezprzewodowym do wyboru.

ZAGŁÓWEK: w ofercie można znaleźć: zagłówki wysokie, niskie, komfortowe odchylone oraz zagłówki dopasowane do korpusu a także  lub innej szerokości niż korpus. Różnorodnie pikowane wzory, nowoczesne, klasyczne, zupełnie gładkie lub bogato zdobione np. kryształkami Swarovskiego. Nowością tego systemu są zagłówki panelowe to nowoczesna oprawa ścienna, która nie zajmuje dużo miejsca.

AKCESORIA: niezbędne nóżki do korpusów, które tego wymagają. Klasyczne drewniane lub nowoczesne chromowane, w różnych wysokościach do wyboru.

TKANINA: bogata i szeroka gama kolorystyczna tkanin pozwolą na zaprojektowanie modelu zgodnie z własnymi preferencjami.

Aktywne filtry

Łóżka Box Multisystem - zostań projektantem Swojej sypialni

Łóżka Box Multisystem to samodzielne systemy stworzone z myślą o najbardziej wymagających, szukających indywidualnych rozwiązań dopasowanych do własnych potrzeb.
 
System Box Multisystem charakteryzuje się możliwością dowolnego komponowania każdego z elementów łóżka, co pozwala na stworzenie indywidualnego projektu, który znakomicie wkomponuje się w oczekiwany styl naszego mieszkania.
 
Linia produktów BOX Multisystem to coś więcej niż zwykłe łóżka tapicerowane, tutaj możesz zaprojektować swoją sypialnię tak jak  potrzebujesz w kilku prostych krokach a mianowicie: wybierasz korpus, zagłówek, nowoczesny panel ścienny, akcesoria takie jak nóżki oraz tkaninę... i gotowe!
 
Istotną cecha tego systemu jest niebywała funkcjonalność, która oferuje możliwość przechowywania rożnego rodzaju przedmiotów w praktycznych i obszernych pojemnikach na pościel, jednym słowem mówiąc - dodatkowa szafa na leżąco!
 
Kolejną zaletą jest możliwość dopasowania zagłówka: wysokiego, niskiego a nawet nietypowego, który jest możliwy do zamówienia na indywidualne życzenie. Klasyczny, prosty, szeroki czy odchylony – wygodny do opierania się i czytania ulubionej książki lub po prostu oglądania telewizji.
 
Wszechstronność systemu BOX Multisystem daje nieograniczone możliwości wyboru, z których możesz skorzystać.
Duża różnorodność poszczególnych elementów, szeroka gama tkanin obiciowych, dzięki którym skomponowanie wymarzonego łóżka będzie wyjątkowo proste.

Krok po kroku jak skomponować łóżko w systemie BOX Multisystem

KORPUS: w ofercie systemu Box Multisystem możesz znaleźć korpusy z pojemnikami na pościel lub bez, korpusy tradycyjne z wpuszczanym materacem do wewnątrz, korpusy kontynentalne, korpusy z szufladami oraz najbardziej komfortowe korpusy elektryczne z pilotem na kablu lub bezprzewodowym. Niezwykle funkcjonalny typ korpusu, zapewnia możliwość regulacji stopnia nachylenia zagłówka oraz zanóżka co zdecydowanie podnosi komfort korzystania z łóżka.
 
ZAGŁÓWEK: w ofercie znajdziesz zagłówki różnego rodzaju: wysokie, niskie, komfortowe odchylone, zagłówki zlicowane z korpusem lub innej szerokości niż korpus. Zagłówki nowocześnie pikowane na kształt prostokątnych paneli, retro, pikowane w karo, zupełnie gładkie lub bogato zdobione np. kryształkami Swarovskiego.
Nowością tego systemu są zagłówki panelowe to nowoczesna oprawa ścienna, która nie zajmuje dużo miejsca a jej montaż zależy od własnych preferencji.
 
AKCESORIA: niezbędne do aranżacji Twojego łóżka, czyli nogi do korpusów, które tego wymagają. Nowoczesne nóżki w różnych wybarwieniach drewna lub nowoczesne chromowane, w różnych wysokościach do wyboru, pasujące do wybranych podstaw Box Multisystem. Elementem niezwykle istotnym jest również stelaż pod materac, do podstawy, która go nie posiada.

TKANINA: bogata i szeroka gama kolorystyczna tkanin pozwolą na zaprojektowanie modelu zgodnie z własnymi preferencjami. Tkaniny są podzielone na kilka grup cenowych od 1 do 5, różnice wynikają z grubości, klasy ścieralności poszczególnych tkanin.
 

Ważnym i nieodzownym element każdego łóżka aby spełniało 100% naszych oczekiwań to - MATERAC. Wybór odpowiednio dobranego materaca spośród szerokiej oferty może być nie lada problemem... Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości  nie jesteś pewien swojego wyboru, skontaktuj się z nami  a my pomożemy!

Nasi konsultanci:

Tomasz Romiński

tel. 512 268 203

Patrycja Rychłowska
tel. 506 626 678

Ilona Zielińska
tel. 500 285 853

Marzanna Bonikowska
tel. 500 285 853