tel. 506 626 678 email

Materace 100x200

Nawigacja po blogu

Materace 100x200


Aktywne filtry

Materac 100x200 – wszystko, czego potrzebujesz, żeby dobrze się wyspać

Zdrowy sen jest nie do przecenienia. Dlatego wybierając materac do spania, nie warto chodzić na kompromisy. Jeśli masz wystarczającą ilość miejsca w sypialni, możesz sobie pozwolić na zakup większego łóżka i dopasowanego materaca o wymiarach 100x200. Na takim podłożu komfortowo wyśpi się jedna osoba. Dla dwóch osób materac 100x200 może być odrobinę za mały. Wynika to z faktu, że osoba dorosła, potrzebuje podłoża o szerokości wynoszącej przynajmniej 70 cm, aby wygodnie ułożyć się do snu w ulubionej pozycji.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór materacy 100x200, które bez problemu dopasujesz do łóżka drewnianego, kontynentalnego, tapicerowanego lub przestronnego modelu z pojemnikiem na pościel. W ofercie posiadamy materace 100x200 od topowych producentów, którzy cieszą się dużym uznaniem w branży. U nas kupisz materace 100x200 firmy Hilding, M&K Foam Koło, Materasso, TEMPUR®, Sealy, Mollyflex i Serta.

Materac 100x200 – jak poprawnie dobrać jego parametry?

Jeśli materac 100x200 ma dobrze służyć Ci przez lata, musisz prawidłowo dobrać jego parametry do swoich potrzeb. Podstawą będzie wybór modelu o odpowiedniej twardości. Stopień twardości jest oznaczony przez producenta literą H i cyfrą od 1 do 4 lub 5. Dla osób, które preferują miękkie lub średnio miękkie podparcie, najlepszym wyborem będą modele oznaczone symbolem H1 i H2. Materace H3 są średnio twarde, a H4 twarde lub bardzo twarde. Niekiedy możesz też spotkać się z symbolem H5, którego używa się do oznaczenia bardzo twardych materacy.

Jednak nie zawsze wiadomo, jaki stopień twardości najlepiej sprawdzi się w przypadku danej osoby. Jeśli nie masz jasno określonych preferencji, możesz zdecydować się na materac 100x200 dwustronny lub wyposażony w 7 stref twardości. Takie modele idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają wysoki komfort snu.

Kiedy warto zdecydować się na zakup materaca o wymiarach 100x200?

Materac o wymiarach 100x200 to idealny wybór do wysokiego i przestronnego łóżka. Bardzo często jest on stosowany w łóżkach tapicerowanych i kontynentalnych, które doskonale prezentują się we współczesnych sypialniach. Jeśli często zmieniasz pozycję w trakcie snu lub po prostu lubisz czuć się swobodnie, materac 100x200 będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W naszym sklepie wygodnie zamówisz materac 100x200, który będzie idealnie pasował do Twojego łóżka. Sprawdź dostępną ofertę i zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz porady, chętnie służymy pomocą. Zadzwoń do nas lub napisz, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych produktach. Zapraszamy!