tel. 506 626 678 email

TEMPUR Medium Firm

Nawigacja po blogu

TEMPUR Medium Firm


Aktywne filtry

Średnio twarde materace TEMPUR® Medium Firm – idealne dla kręgosłupa

Materace TEMPUR® Medium Firm zapewniają idealną równowagę pomiędzy swobodą ruchów a podparciem ciała. Średnio twarde odczucie odpowiada tym, którzy szukają materaca z efektywną redukcją nacisku, działającą niezależnie od wybranej pozycji snu. TEMPUR® Medium Firm to materace segmentu premium, które mają właściwości produktów ortopedycznych i przynoszą ulgę osobom walczącym z bólami pleców i schorzeniami kręgosłupa.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie modele marki TEMPUR®, w tym materace o odczuciu średnio twardym. Do Twojej dyspozycji pozostają trzy topowe modele:

Modele TEMPUR® Medium Firm w odczuciu twardości są tożsame z poprzednią kolekcją TEMPUR® Sensation (Supreme, Elite, Luxe CT).

Jak zbudowane są średnio twarde materace TEMPUR® Medium Firm

Średnio twarde odczucie jest jednym z najczęściej wybieranych, gdy chodzi o materace luksusowe. Ich unikalna budowa zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała i wsparcie dla każdego odcinka kręgosłupa.

W TEMPUR® Medium Firm znajduje się wierzchnia warstwa z Zaawansowanego Materiału TEMPUR®. To innowacyjne wypełnienie pojawiło się na rynku w lutym 2023 roku, ustanawiając nowe standardy technologii snu. Kolejne poziomy materaca to warstwy wykorzystujące opatentowane przez TEMPUR® rozwiązania:

  • TEMPUR® Dynamic Support™ – współpracuje z materiałem TEMPUR® i sprawia, że na materacu możesz swobodnie się poruszać.
  • TEMPUR® DuraBase™ - podstawa, która utrzymuje stabilność konstrukcji i pozytywnie wpływa na żywotność produktu oraz jego właściwości.

Każdy z modeli o odczuciu średnio twardym spełnia oczekiwania klientów i gwarantuje bezkompromisowy komfort.

TEMPUR® Medium Firm – materace z pokrowcami QuickRefresh™ i SmartCool™

Wszystkie materace TEMPUR® sprzedawane są z oryginalnymi pokrowcami, których górną część można szybko odpiąć i wyprać. W ten sposób zadbasz o higienę snu za każdym razem, gdy zmieniasz pościel.

Modele Pro i Pro Plus możesz zamówić z komfortowym pokrowcem QuickRefresh™. Ma on specjalną, szybkoschnącą część wierzchnią i doskonale współpracuje z materiałem TEMPUR®. Materace dostępne są również w wersji wykorzystującej technologię SmartCool™. Chłodząca przędza zapewnia uczucie świeżości przez całą noc. Pokrowiec SmartCool™ jest standardowym dodatkiem w przypadku najwyższych materacy TEMPUR® Pro Luxe Medium Firm.

Niekończące się zalety materacy TEMPUR® Medium Firm

Jesteśmy przekonani, że średnio twarde modele TEMPUR® Medium Firm spełnią Twoje oczekiwania. Sprawdź, jak wiele zyskujesz, zamawiając te produkty:

  • Zaawansowany Materiał TEMPUR®, który błyskawicznie dostosowuje się do wagi i temperatury ciała, jednocześnie absorbując drgania
  • Zdrowe i bezpieczne komponenty. Materace TEMPUR® nie zawierają szkodliwych substancji i są produkowane w sposób bezpieczny dla środowiska, a pokrowce uzyskały prestiżowy certyfikat OEKO-TEX®
  • 10 lat gwarancji na materac
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec

Z materacy TEMPUR® Medium Firm możesz korzystać na statycznym lub elektrycznie regulowanym stelażu TEMPUR®. 

Zamów materac TEMPUR® Medium Firm w naszym sklepie internetowym

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą materacy marki TEMPUR®. Zamawiając TEMPUR® Medium Firm u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany z najlepszych materiałów. Przetestuj materace w stacjonarnych salonach Komfort Snu w Bydgoszczy lub Toruniu albo wybierz dowolny model w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania dotyczące produktów marki TEMPUR®? Nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą – napisz lub zadzwoń.