tel. 506 626 678 email

TEMPUR Pro Luxe

Nawigacja po blogu

TEMPUR Pro Luxe


Aktywne filtry

Materace TEMPUR PRO Luxe® - luksus w Twojej sypialni

Najnowsza kolekcja materacy TEMPUR® doczekała się doskonałego modelu TEMPUR PRO Luxe®, zawierającego najwięcej Zaawansowanego Materiału TEMPUR®. Udoskonalona technologia jeszcze lepiej redukuje nacisk i zapewnia komfortowe podparcie zawsze, gdy wypoczywasz. Materac TEMPUR PRO Luxe® to zupełna nowość, dzięki której Twoja sypialnia stanie się tak luksusowa, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Materac TEMPUR PRO Luxe® z pokrowcem SmartCool™

Materac TEMPUR PRO Luxe® zapewnia bezkompromisowy komfort, dzień po dniu, rok po roku. To wyjątkowy model, który z miejsca pokochasz. Model TEMPUR PRO Luxe® oferowany jest z pokrowcem QuickRefresh™. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać, utrzymując optymalne warunki w sypialni. Możesz też zamówić materac TEMPUR PRO Luxe® SmartCool™, w którym standardowy pokrowiec uszlachetniono technologią SmartCool™. Dzięki temu przez całą noc przyjemnie chłodzi, abyś czuł się jeszcze lepiej.

Najważniejsze dane o kolekcji TEMPUR PRO Luxe®

Zobacz, czym wyróżnia się kolekcja TEMPUR PRO Luxe®:

  • Wysokość to 30 cm,
  • Dostępne rozmiary: 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm.
  • Dostępne odczucia: miękkie, średnie, średnio twarde, średnie (hybrydowe), twarde.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów marki TEMPUR®. Zamawiając w sklepie internetowym SalonSnu.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalny materac wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.