tel. 506 626 678 email

Akcesoria do stelaży

Filtruj według

Gwarancja

Gwarancja

Cena

Cena

  • 192 zł - 977 zł

Blog nawigacja

Akcesoria do stelaży


Akcesoria do stelaży marki TEMPUR®

Poduszki Tempur sklep

Aktywne filtry

Poznaj wszystkie akcesoria do stelaży TEMPUR®

Stelaże TEMPUR® to innowacyjne rozwiązanie sypialniane, które świetnie się sprawdzi w każdym domu. Jednak dla uzyskania jeszcze większego komfortu, warto rozważyć zakup dedykowanych akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować do skompletowania łóżka swoich marzeń. Akcesoria do stelaży TEMPUR® obejmują takie produkty jak rozbudowany pilot sterujący TEMPUR®, nogi do stelaża Standard TEMPUR®, jednostkę masującą TEMPUR®, stabilizatory materaca i oświetlenie do stelaża TEMPUR®.

Wszystkie proponowane akcesoria do stelaży TEMPUR® są dostępne w korzystnych cenach. Dzięki tym produktom z łatwością dostosujesz stelaż do swoich potrzeb i będziesz mógł z niego wygodnie korzystać przez wiele lat. Przed zamówieniem danego produktu koniecznie zobacz, do jakiego stelaża będzie pasował oraz sprawdź spodziewany termin realizacji zamówienia.

Jak wybrać akcesoria do stelaży TEMPUR®

Jeśli chcesz ulepszyć swój stelaż TEMPUR® poprzez zakup odpowiednich akcesoriów, to w pierwszej kolejności musisz się zorientować, które produkty będą kompatybilne z posiadanym przez Ciebie modelem. Następnym krokiem będzie określenie Twoich potrzeb i oczekiwań. Zastanów się, na jakich udogodnieniach najbardziej Ci zależy. Czy Twój stelaż potrzebuje stabilizatorów, dzięki którym materac nie będzie się przesuwał? A może marzy Ci się dodatkowe oświetlenie, aby stworzyć wyjątkową atmosferę w sypialni? 

Warto pamiętać, że niektóre funkcje nie są obsługiwane przez standardowe piloty bezprzewodowe. Jeśli chcesz dokupić do stelaża TEMPUR® oświetlenie LED lub jednostkę masującą, to będziesz też potrzebować specjalnego modułu sterującego i rozbudowanego pilota wzbogaconego o wspomniane funkcje.

Wybór akcesoriów do stelaża TEMPUR® nie powinien być przypadkowy. Przykręcane nogi do stelaża Standard TEMPUR® o wymiarach 19 cm lub 24 cm przydadzą Ci się, gdy będziesz chciał przekształcić ramę w samodzielne łóżko wolnostojące. W takim wypadku jego wysokość powinna być dopasowana do Twoich indywidualnych preferencji, wystroju wnętrza i wielkości pomieszczenia.

Stabilizatory to świetne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają pozycję w trakcie snu. Oświetlenie wygląda efektownie, a jednocześnie może być dla Ciebie sporym ułatwieniem, jeśli z różnych powodów często wstajesz w nocy. Natomiast jednostka masująca to idealna opcja dla osób, które prowadzą bardzo stresujący tryb życia i muszą się odpowiednio zrelaksować przed snem.

Stabilizatory i nogi do stelaży TEMPUR® – na co warto zwrócić uwagę?

Stabilizatory do materaca i nogi do stelaży TEMPUR® znacząco zwiększają komfort użytkowania łóżka. Jeśli chcesz, by produkty spełniały swoją funkcję, muszą być właściwie dopasowane do stelaża. Stabilizatory dobrze się sprawdzą w przypadku stelaży statycznych i regulowanych. Przy czym pamiętaj, że modele elektryczne mogą wymagać użycia aż 5 stabilizatorów. Wszystko po to, aby materac nie przesuwał się, gdy będziesz zmieniać jego ustawienie.

Nogi do stelaży TEMPUR® to wygodna alternatywa dla osób, które chcą wykorzystać stelaż, jako wolnostojące łóżko. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdzi we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym i minimalistycznym.

Zadbaj o komfort z jednostką masującą i nastrojowym oświetleniem

Twoje marzenie o luksusowym łóżku może się łatwo spełnić, jeśli zdecydujesz się na zakup jednostki masującej i oświetlenia do stelaży TEMPUR®. Montaż tych dodatkowych akcesoriów nie zajmuje dużo czasu, a ich obsługa jest niezwykle prosta.

Jednostka masująca TEMPUR® tworzy delikatne wibracje, które stopniowo rozluźnią mięśnie, co pomaga się wyciszyć i zrelaksować przed snem. Taki masaż jest bezpieczny dla osób w każdym wieku i świetnie się sprawdzi również w przypadku różnego rodzaju dolegliwości bólowych. Oświetlenie do stelaża TEMPUR® znajduje się w dolnej części konstrukcji. Użytkownik do wyboru ma aż 8 kolorów światła, które może zmieniać za pomocą pilota. Uzyskane w ten sposób światło ma bardzo przyjemną barwę i pozwala na stworzenie w sypialni wyjątkowo przytulnej atmosfery.

Zapoznaj się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii i zadbaj o funkcjonalność. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą stelaży i akcesoriów marki TEMPUR®. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.