Materace nawierzchniowe 

13 produktów

raty 0% payuZapoznaj się z ofertą >>

Materace nawierzchniowe to swego rodzaju wielofunkcyjne nakładki, stosowane jako wsparcie dla materacy podstawowych. Sprawdzają się w przypadku wysłużonych posłań, podnosząc komfort ich użytkowania. Odpowiednio dobrany materac nawierzchniowy może również zmodyfikować twardość miejsca do spania, co jest szczególnie przyd...

raty 0% payuZapoznaj się z ofertą >>

Materace nawierzchniowe to swego rodzaju wielofunkcyjne nakładki, stosowane jako wsparcie dla materacy podstawowych. Sprawdzają się w przypadku wysłużonych posłań, podnosząc komfort ich użytkowania. Odpowiednio dobrany materac nawierzchniowy może również zmodyfikować twardość miejsca do spania, co jest szczególnie przydatne w przypadku dzieci, których potrzeby w tej kwestii szybko ulegają zmianom. W naszej ofercie znajdą Państwo materac nawierzchniowy z pianką elastyczną, jak i niejeden model lateksowy. Twardość i wysokość to kolejne parametry, które mogą Państwo dobrać wedle własnych potrzeb.

Więcej Mniej
View:
Obniżka!
Materac nawierzchniowy Bass Hilding

Materac nawierzchniowy Bass to lekki materac nawierzchniowy, który poprawi komfort materaca. Dzięki sprężystej piance Velvet Touch podwyższy odczucie twardości przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Materac charakteryzuje się dobrą oddychalnością i jest rekomendowany alergikom.

359 zł 287 zł Do 14 dni
Przekładka piankowa Orchila EXC K

Materac nawierzchniowy z komfortowej i elastycznej pianki. 

294 zł do 7 dni
Przekładka termoelastyczna Orchila EXC V
2 Recenzje

Materac nawierzchniowy Orchila EXC V wykonany z komfortowej pianki termoelastycznej jest idealnym rozwiązaniem, aby przekształcić dotychczasowe łóżko w wygodną, zdrową i komfortową sypialnię. Pianka termoelastyczna odpowiednio podeprze kręgosłup, doda miękkości oraz wyrówna powierzchnię spania.  

326 zł do 14 dni
Wyprzedaż!
Wyprzedaż! Przekładka piankowa Orchila EXC...

Materac nowy, z magazynu.Materac nawierzchniowy z komfortowej i elastycznej pianki. 

369 zł 332 zł od ręki
Obniżka!
Materac nawierzchniowy Alt Hilding

Materac nawierzchniowy Alt poprawia komfort snu oraz zwiększa miękkość nawet w najlepszym łóżku i na najwygodniejszym materacu. Luksusowy materac Alt wykonany jest z pianki termoelastycznej Visco, która dostosowuje się do  ułożenia ciała, otulając je, zwiększając tym samym uczucie miękkości i komfortu.

429 zł 343 zł Do 14 dni
Obniżka!
Materac nawierzchniowy Tenor Hilding

Materac nawierzchniowy Tenor z pianki wysokoelatycznej o właściwościach chłodzących. Dzięki dobrej wentylacji wkładu zwiększa komfort snu. Posiada właściwości antyalergiczne. Materac nawierzchniowy, który wyrównuje powierzchnię spania oraz stanowi dodatkową ochronę materaca głównego.

479 zł 383 zł Do 14 dni
Przekładka lateksowa Orchila EXC L

Materac nawierzchniowy wykonany z elastycznego i antyalergicznego lateksu. Doskonale wyrówna powierzchnię spania, doda elastyczności i poprawi komfort snu.

387 zł do 7 dni
Wyprzedaż!
Wyprzedaż! Przekładka termoelastyczna...

Wyprzedaż z magazynu, ostatnie sztuki.Materac nawierzchniowy Orchila EXC V wykonany z komfortowej pianki termoelastycznej jest idealnym rozwiązaniem, aby przekształcić dotychczasowe łóżko w wygodną, zdrową i komfortową sypialnię. Pianka termoelastyczna odpowiednio podeprze kręgosłup, doda miękkości oraz wyrówna powierzchnię spania.  

585 zł 468 zł od ręki
Wyprzedaż!
Przekładka lateksowa Orchila EXC L 120x190

Wyprzedaż z magazynu! Dostępna 1szt, towar nowy z pełną gwarancją. Materac nawierzchniowy wykonany z elastycznego i antyalergicznego lateksu. Doskonale wyrówna powierzchnię spania, doda elastyczności i poprawi komfort snu.

727 zł 509 zł od ręki
Wyprzedaż!
Wyprzedaż! Przekładka piankowa Orchila EXC...

Materac nowy, z magazynu.Materac nawierzchniowy z komfortowej i elastycznej pianki. 

773 zł 696 zł od ręki
Przekładka antybakteryjna Visco Orchila...

Materac nawierzchniowy Orchila wykonany z komfortowej pianki Visco o właściwościach antybakteryjnych i gęstości  80 kg/m3 . Wysoka gęstość pianki gwarantuje doskonałą jakość snu. Położona na materacu lub kanapie doda miękkości oraz wyrówna powierzchnie spania.Możliwość wykonania materaca w rozmiarze niestandardowym.

741 zł do 10 dni
Nakładka Tempur 3,5 cm

Nakładka TEMPUR® 3,5 cm wykonana z redukującego nacisk i zapewniającego terapeutyczne podparcie materiału TEMPUR. Doskonale się sprawdzi na każdym tradycyjnym materacu, zapewni lepszą jakość podparcia i spokojny sen.

2 651 zł 8-10 tygodni
Nakładka Tempur 7 cm

Nakładka TEMPUR 7 cm wykonana z redukującego nacisk i zapewniającego terapeutyczne podparcie materiału TEMPUR. Można ją położyć na każdym tradycyjnym materacu, kanapie, aby zwiększyć podparcie kręgosłupa i zapewnić sobie doskonały komfort. Posiada atest ortopedyczny.

2 775 zł 8- 10 tygodnii

Materac nawierzchniowy – dodatkowa warstwa komfortu i udogodnienia


Materac nawierzchniowy, lub inaczej nakładka na materac lub łóżko, to świetne uzupełnienie właśnie łóżka, tapczanu, wersalki czy innego miejsca przeznaczonego do spania. Dzięki zastosowaniu tej dodatkowej warstwy można znacząco podnieść komfort i wygodę odpoczynku i snu. Jak to działa? Nakładki na materac to coś więcej niż zwykła, dodatkowa warstwa tkaniny, która ochroni materac przed zabrudzeniem czy szybszym zużyciem. Nakładki zbudowane z różnych materiałów – niektóre są zrobione z pianki lateksowej, inne z pianki termoelastycznej, a jeszcze inne z pianki wysokoelastycznej. Dzięki temu można albo dodatkowo pogłębić wrażenia zapewniane przez dotychczasowe łóżko czy materac, lub całkowicie je zmienić, jeśli na przykład materac nawierzchniowy będzie miał inne właściwości niż materac właściwy.
Różne materace nawierzchniowe – różne cechy i przeznaczenie


Nakładka na materac może spełniać różne funkcje. Stanowi dodatkową warstwę na naszym łóżku, podwyższając je mniej lub bardziej, w zależności od swojej wysokości. Niekiedy jest traktowana jako dodatkowa osłona przed zabrudzeniami czy szybszym zniszczeniem materaca. Jednak to, co czyni nakładkę najbardziej praktyczną w zastosowaniu, to z całą pewnością sposób, w jaki wpływa na podłoże, na którym śpimy. I tak nakładka na materac z pianki termoelastycznej, na przykład firmy Tempur, Materasso, Koło, w zależności od tego na co ją położymy, może dać odmienny efekt. Pianka termoelastyczna sama w sobie zapewnia ciału niezwykły efekt otulenia, odciążenia i podparcia bez ucisku zwrotnego. Dzieje się tak dlatego, że materiał ten reaguje na ciało ludzkie poprzez dopasowanie się do niego pod wpływem jego nacisku i temperatury. I teraz jeśli zastosujemy taki materac nawierzchniowy na materac właściwy z pianki termoelastycznej, spotęgujemy wrażenie miękkiego i delikatnego otulenia. Jeśli natomiast zastosujemy go na materacu dającym twardsze, mało sprężyste i niekoniecznie odpowiadające nam podparcie, jesteśmy w stanie zniwelować nieco tę twardość, podnosząc komfort użytkowania i snu. Tak na przykład działają nakładki: Visco Orchilla EXC MAX A producenta Koło MK Foam, dostępne w kilku wariantach jeśli chodzi o rozmiar w tym wysokość, Top Thermo Materasso, dostępne w pokrowcach antyalergicznych z dodatkowymi substancjami korzystnymi dla skóry człowieka, czy Tempur 7 cm, posiadające atest ortopedyczny z uwagi na swoje prozdrowotne właściwości.


Już nawet cienki materac na łóżko, jeśli jest odpowiednio dobrany, może zdziałać dużo dobrego. Na przykład Przekładka Piankowa Orchila EXC K od Koło MK Foam, to lateksowa pianka dostępna już od wysokości 4 cm, zamknięta w możliwym do prania pokrowcu z nicią ze srebra, która działa antybakteryjnie. Lateks jest bardziej sprężysty od pianki termoelastycznej. Więc chcąc zmniejszyć nieco efekt otulenia czy delikatnego zapadania się w podłożu na materacu termoelastycznym, możemy zastosować właśnie lateksową przekładkę. Podobnie działa Nakłądka Top Latex producenta Materasso. Poprawia komfort i higienę snu niezależnie od podłoża. Jeśli mamy do czynienia na przykład ze starym, wysłużonym tapczanem, taka nakładka to będzie idealny materac na wersalkę – zniweluje nierówności łóżka i jednocześnie doskonale podeprze ciało dopasowując się do jego kształtu. Dodatkowo ten lateks posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, a specjalne otwory wentylacyjne umożliwiają mu oddychanie i odprowadzanie nadmiaru wilgoci. To wszystko sprawia, że nawet jeśli nie mamy możliwości wymiany całego łóżka, zastosowanie takiej przekładki naprawdę może zapewnić komfortowy, higieniczny i zdrowy sen.
Podobny efekt niwelowania nierówności ma inny model – Nakładka Jive producenta Hilding. To doskonały materac nawierzchniowy na wersalkę. Zbudowana z pianki wysokoelastycznej nakładka charakteryzuje się miękkością i jednocześnie dynamicznym, sprężystym podparciem. Pozwala na doskonałą regenerację i smaczny sen nawet wtedy, gdy z jakichś przyczyn obecny materac nie do końca odpowiada Twoim wymaganiom, jest na przykład zbyt twardy.


Duży wybór – na co się zdecydujesz?


W wyborze odpowiedniego materaca nawierzchniowego może bardzo dobrze pomóc profesjonalne doradztwo a także możliwość wypróbowania konkretnego modelu. Na naszej stronie podajemy możliwe sposoby kontaktu z naszym zespołem – zachęcamy do skorzystania z któregoś z nich. Chętnie podpowiemy na co warto zwrócić uwagę przy wyborze i czym się kierować. A osobista wizyta w naszym Salonie Snu pozwoli na sprawdzenie czy różne modele nakładek faktycznie odpowiadają naszym potrzebom.
Oprócz tego można skorzystać z ofert promocyjnych – dzięki temu wybrany model dopasujemy nie tylko z uwagi na zdrowie, komfort czy higienę snu, ale także na finansowe możliwości. Serdecznie zapraszamy do zakupu

Artykuły na temat - Materace nawierzchniowe

Jak wybrać materac?

Jak wybrać materac?

Szeroka oferta materaców wielu sklepów, reklamy, i polecenia znajomych zalewają Ciebie z każdej strony. Szukając więc odpowiedniego materaca dla siebie możesz czuć się zagubiony. Zapewne wiesz, że warto włożyć wysiłek w odpo...

Kiedy wymienić materac?

Kiedy wymienić materac?

Z czasem wymiana materaca jest konieczna. Czy już pora na zmianę Twojego materaca? Po czym poznać że materac należy wymienić?