tel. 506 626 678 email

TEMPUR Pro

Blog nawigacja

TEMPUR Pro


Aktywne filtry

Materace TEMPUR PRO® - przyszłość snu

Nowa kolekcja materacy TEMPUR® przenosi równowagę pomiędzy komfortem a stabilnym podparciem na wyższy poziom. Do wykonania materacy TEMPUR PRO® użyto innowacyjnego, Zaawansowanego Materiału TEMPUR®. Zapewnia on jeszcze większą redukcję nacisku dzięki zastosowaniu miliardów komórek wrażliwych na wagę, kształt i temperaturę ciała użytkownika. Oznacza to, że gdy nowy materac marki TEMPUR® zjawi się w Twojej sypialni, poczujesz niespotykane dotąd dopasowanie i spokojnie zaśniesz.

Materac TEMPUR PRO® z technologią SmartCool™

Wybierz materac, który spełni Twoje oczekiwania. Standardowa wersja materaca TEMPUR PRO® wyposażona jest w miękki pokrowiec QuickRefresh™, który można łatwo zdjąć i wyprać. W naszej ofercie znajdziesz również wersję TEMPUR PRO® SmartCool™, która zapewni przyjemnie chłodny sen. Innowacyjna technologia SmartCool™ została wpleciona w pokrowiec QuickRefresh™, aby przez całą noc pochłaniać nadmiar ciepła.

Czy znasz już kolekcję TEMPUR PRO®?

Oto najważniejsze dane dotyczące materacy z kolekcji TEMPUR PRO®:

  • Wysokość to 21 cm,
  • Dostępne rozmiary: 90x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm.
  • Dostępne odczucia: miękkie, średnie, średnio twarde, średnie (hybrydowe), twarde.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą produktów marki TEMPUR®. Zamawiając w sklepie internetowym SalonSnu.pl masz pewność, że otrzymasz oryginalny materac wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.