tel. 506 626 678 email

TEMPUR Firm

TEMPUR Firm


Światowy Dzień Snu 2024! Promocja Tempur Sealy -20%!

Aktywne filtry

Twarde materace TEMPUR® Firm – stabilne podparcie i delikatne dopasowanie

Materace TEMPUR® dające uczucie twarde zaprojektowano z myślą o stabilnym wspieraniu kręgosłupa i delikatnym dopasowaniu do kształtu ciała. Innowacyjna konstrukcja, wysokiej klasy komponenty oraz ponadprzeciętna trwałość sprawiają, że na całym świecie mnóstwo osób docenia zalety materace TEMPUR® Firm. 

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie modele o tym odczuciu. Osoby, które nie preferują efektu „zanurzania się” i cenią stabilność, mogą wybrać jedną z trzech opcji:

Modele TEMPUR® Firm w odczuciu twardości są tożsame z poprzednią kolekcją TEMPUR® o tym samym oznaczeniu – Firm Supreme, Elite i Luxe CT.

TEMPUR® Firm – wielowarstwowa budowa materaca

Stabilna, a jednocześnie wygodna konstrukcja materaca, to zasługa jego budowy. Na ten luksusowy produkt składa się wiele warstw. Ogromne znaczenie ma warstwa wierzchnia, czyli Zaawansowany Materiał TEMPUR®, który można spotkać we wszystkich modelach tej marki. To wizytówka firmy TEMPUR®, a zarazem jedyny na świecie materiał o tak wyjątkowych właściwościach redukcji nacisku i absorpcji drgań.

Pozostałe warstwy TEMPUR® Firm to materiał TEMPUR Adapt® i podstawa z TEMPUR® DuraBase™. Zastosowanie tych wygodnych i trwałych materiałów gwarantuje komfort przez długie lata użytkowania.

Wybierz pokrowiec QuickRefresh™ lub SmartCool™ do materaca TEMPUR® Firm

Oryginalne materace TEMPUR® Firm Pro i Pro Plus mają pokrowce QuickRefresh™, a wersja Pro Luxe domyślnie sprzedawana jest z pokrowcem w technologii SmartCool™. Każdy z pokrowców jest pod względem technologicznym dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Górną część osłony można szybko odpiąć, a następnie wyprać zawsze, gdy zmieniana jest pościel. To doskonały sposób na to, by zadbać o higienę snu.

Poznaj zalety materacy TEMPUR® Firm

Klienci na całym świecie doceniają głęboki i zdrowy sen, jaki dają im materace TEMPUR® Firm. Zobacz, co zyskasz, wybierając model o tym odczuciu:

  • Zaawansowany Materiał TEMPUR®, który zapewnia stabilne podparcie, a przy tym delikatnie dopasowuje się do Ciebie
  • Elastyczny i trwały materiał TEMPUR Adapt®, który nadaje podłożu unikalnych cech, charakterystycznych dla segmentu premium
  • Wszystkie komponenty używane do produkcji materacy TEMPUR® są wolne od szkodliwych substancji. Pokrowce uzyskały certyfikat OEKO-TEX®, potwierdzający ich wysoką jakość i ekologiczny skład
  • 10 lat gwarancji na materac
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec
  • Materace TEMPUR® Firm mogą być używane razem z regulowanymi stelażami TEMPUR®.

Zamów materac TEMPUR® Firm w naszym sklepie internetowym

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą materacy marki TEMPUR®. Zamawiając u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt prosto z duńskiej fabryki TEMPUR®. Przetestuj materace w stacjonarnych salonach Komfort Snu w Bydgoszczy lub Toruniu albo wybierz dowolny model w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania dotyczące produktów marki TEMPUR®? Nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą – napisz lub zadzwoń.