Ergonomiczne Podparcie 

9 produktów
View:
Poduszka Tempur Original Junior

Poduszka Tempur Original Junior przeznaczona dla dzieci gwarantuje ergonomiczne podparcie, pozwala zachować terapeutyczną pozycję podczas snu.

316 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Millennium
4 Recenzje

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Millennium specjalnie wyprofilowana aby zapewnić odpowiednie podparcie i prawidłowe ułożenie szyi i karku, szczególnie gdy śpisz na plecach. Doskonała dla osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa szyjnego oraz szukających poduszek ortopedycznych z atestem medycznym.

486 zł 439 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Symphony

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Symphony to połączenie miękkiego materiału Tempur z klasycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania. Poduszka Symphony w tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

553 zł 439 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Ombracio
1 Recenzje

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka TEMPUR® Ombracio została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Jej kształt, materiał i pokrowiec gwarantują lepszą wentylację, komfort oraz spokojny sen.

691 zł 439 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Sonata
11 Recenzje

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Sonata zapewnia miękkie dopasowane podparcie dla głowy i szyi. Zaokrąglony kształt poduszki Sonata sprawia, że szyja i głowa jest właściwie podparta nawet, kiedy często zmieniasz pozycję i przewracasz się z boku na bok w ciągu nocy.

553 zł 439 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Original
2 Recenzje

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Original zapewnia ergonomiczne podparcie pozwalające zachować właściwą pozycję podczas snu. Ortopedyczne podparcie kręgosłupa szyjnego, potwierdzone atestem medycznym. Poduszka Tempur Original polecana szczególnie dla osób śpiących na boku.

442 zł 439 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Original CoolTouch™

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Original teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Zapewnia ergonomiczne podparcie pozwalające zachować właściwą pozycję podczas snu. Ortopedyczne podparcie kręgosłupa szyjnego, potwierdzone atestem medycznym. Poduszka Tempur Original polecana...

608 zł 549 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Ombracio CoolTouch™

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Ombracio teraz dostępna z pokrowcem CoolTouch™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu.  Poduszka została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Jej kształt, materiał i pokrowiec gwarantują przyjemny i spokojny sen.

863 zł 549 zł od ręki
Obniżka!
Poduszka Tempur Sonata CoolTouch™

Zostań w domu - zostań w łóżku z poduszką TEMPUR! Poduszka Tempur Sonata teraz dostępna w pokrowcu CoolTouch™, zapewniającym przyjemne uczucie chłodu. Poduszka została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na boku i na plecach. Zaokrąglony kształt poduszki Sonata sprawia, że szyja i głowa jest właściwie podparta nawet, kiedy często zmieniasz pozycję...

691 zł 549 zł od ręki

Artykuły na temat - Ergonomiczne Podparcie