tel. 506 626 678 email

Ergonomiczne Podparcie

Blog nawigacja

Ergonomiczne Podparcie


Aktywne filtry

Poduszki TEMPUR® Ergonomiczne Podparcie dla zdrowego snu

TEMPUR® Ergonomiczne Podparcie to kolekcja przeznaczona dla osób, które wyjątkowo dbają o zdrowy sen. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie komfortowej pozycji, masz trudności z zasypianiem, wadę postawy lub cierpisz na schorzenia kręgosłupa, to starannie wyprofilowana poduszka będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

W naszym sklepie znajdziesz precyzyjnie wykończone produkty różniące się między sobą wielkością, kształtem i wysokością. Poduszkę TEMPUR® z serii Ergonomiczne Podparcie możesz zamówić w wersji Original, Sonata, Symphony, Ombracio lub Millenium. Wspomniane modele są też dostępne w zestawie z chłodzącym pokrowcem. W ofercie posiadamy również poduszkę TEMPUR® dla dzieci — TEMPUR Original Junior™.

Wybierz komfort i funkcjonalność

Jeśli szukasz poduszki ortopedycznej, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale także wygodna, to koniecznie sprawdź prezentowaną w tej kategorii kolekcję TEMPUR®. Proponowane produkty posiadają ważne atesty medyczne i mogą być stosowane w profilaktyce schorzeń kręgosłupa lub podczas długotrwałej rehabilitacji. Przy każdym produkcie znajdziesz szczegółowe informacje na temat jego parametrów oraz przeznaczenia. Niektóre modele świetnie się sprawdzą, gdy śpisz na boku, a inne warto wybrać, jeśli częściej zasypiasz na brzuchu lub na plecach. Niezależnie od preferowanej pozycji snu, z poduszkami TEMPUR® zadbasz o stabilne podparcie przez całą noc.

Poduszki TEMPUR® Ergonomiczne Podparcie zostały wykonane z innowacyjnego materiału TEMPUR®, który precyzyjnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Obecność ultrawrażliwych komórek sprawia, że Twój kręgosłup cały czas będzie się znajdował w optymalnej pozycji. Ponadto kształt poduszek TEMPUR Ergonomiczne Podparcie pozwala na zachowanie naturalnej linii, jaką tworzy głowa z szyją i ramionami. W efekcie mięśnie szybko się rozluźnią, a rano odczujesz przyjemne odprężenie.

Szeroki wybór poduszek TEMPUR® Ergonomiczne Podparcie

W tej kolekcji znajdziesz produkty, które zapewnią Ci najlepszy komfort i podparcie. W trosce o jakość snu możesz zdecydować się na jeden z poniższych modeli:

  • Poduszka TEMPUR Original™ o lekko pofalowanym kształcie to idealny wybór dla osób, które potrzebują twardszego podłoża do spania. Ten model jest przeznaczony do spania na boku lub na plecach. W naszym sklepie znajdziesz 4 rozmiary poduszek TEMPUR Original: od S do XL. Proponowane produkty różnią się między sobą wysokością. Wyższe modele świetnie się sprawdzą w przypadku osób o większej masie ciała lub takich, które lubię spać wysoko. Natomiast mniejsze poduszki to optymalny wybór dla osób o drobniejszej budowie ciała.
  • Poduszka TEMPUR Sonata™ ma nieco zaokrąglony kształt, jest miękka i niezwykle przyjemna w dotyku. Możesz ją zamówić w wersji z hipoalergicznym lub chłodzącym pokrowcem. Ten model jest szczególnie polecany osobom, które często zmieniają pozycję w trakcie snu. Zaokrąglony kształt i optymalna wysokość sprawiają, że z łatwością wygodnie ułożysz głowę na poduszce i doskonale się wyśpisz.
  • TEMPUR Symphony™ to odpowiedź na potrzeby osób, które wolą klasyczny, wygodny kształt. Ten produkt zachwyca prostotą i funkcjonalnością oraz jest przystosowany do użytkowania z obu stron. Pierwsza strona ma kształt delikatnego łuku, a druga wyglądem przypomina powierzchnię zwykłej poduszki. Model Symphony możesz dowolnie obracać w zależności od Twoich bieżących potrzeb.
  • Poduszka TEMPUR Ombracio™ ma kształt motyla, dzięki czemu zapewnia wyjątkowy komfort osobom śpiącym na brzuchu. Wybierając ten model, będziesz mógł w końcu swobodnie ułożyć głowę i ręce, a rano nie odczujesz żadnych dolegliwości bólowych. Poduszka gwarantuje doskonałe podparcie, bezpieczeństwo oraz zdrowy i spokojny sen w każdych okolicznościach.
  • Poduszka TEMPUR Millennium™ to model ortopedyczny, który dobrze się sprawdzi w przypadku osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, bóle mięśni i stawów. Ten produkt ma specjalne wgłębienie, które pozwala na idealne ułożenie szyi i ramion. Jest to świetna opcja dla osób, które śpią na plecach, na boku lub mają problemy z chrapaniem.

Wszystkie poduszki TEMPUR® Ergonomiczne Podparcie zostały zaprojektowane tak, by odpowiadać Twoim potrzebom. Wybierz odpowiedni model i zadbaj o komfort snu.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą poduszek marki TEMPUR®. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.