tel. 52 349 33 70 email
Poduszka Tempur Ombracio
  • Poduszka Tempur Ombracio

Poduszka Tempur Ombracio

Poduszka TEMPUR® Ombracio została zaprojektowana z myślą o osobach śpiących na brzuchu. Jej kształt, materiał i pokrowiec gwarantują lepszą wentylację, komfort oraz spokojny sen.

Producent
Rozmiar poduszki
Poszewka TEMPUR-Fit (dodatkowo)
Cena: 691 zł
Dostępność od ręki
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju


poduszka ombracio tempur

Kolekcję poduszek ergonomicznych stworzono dla tych, którzy potrzebują najlepszego możliwego podparcia, aby zredukować dolegliwości głowy, szyi i ramion. Jeśli śpisz na brzuchu poduszka Ombracio jest właśnie dla Ciebie!

Poduszka Ombracio  zapewnia odpowiednie podparcie osobom śpiącym na brzuchu lub często zmieniającym pozycję w czasie snu. Kształt poduszki, materiał z jakiego została wykonana i nowoczesny pokrowiec zostały zaprojektowane dla uzyskania najlepszej wentylacji i komfortu, co gwarantuje spokojny i zdrowy sen.

Specjalny design poduszki TEMPUR® Ombracio ułatwia oddychanie i przytulanie poduszki,  natomiast wypełnienie miniaturowymi poduszeczkami z materiału Tempur zapewni najlepsze możliwe podparcie.


poduszka ombracio Tempur Salonsnu.pl

TEMPUR® to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtu Twojego ciała. W przypadku materiału TEMPUR® miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR® powraca do swojego pierwotnego kształtu.


poszewka fit original millennium Tempur Salonsnu.pl

Pokrowiec poduszki TEMPUR® Ombracio jest hipoalergiczny i zabezpieczony przeciw mikroorganizmom. Wyprodukowany zgodnie ze standardem Oeko-Tex® 100. Nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

W ofercie możliwość dokupienia stosowanej dodatkowo, bawełnianej poszewki Tempur Fit o dopasowanym kształcie.

poszewka tempur fit OmbracioMateriał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki  właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® oferuje największe zalety materiału TEMPUR®: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.


tempur poduszka salonsnu.pl

te_po_ter_ob_w
Typ
Poduszka
Gwarancja
3 lata
EAN13
180762
chat Komentarze (1)
Ocena