tel. 506 626 678 email

Z ekspozycji

Filtruj według

Typ produktu

Typ produktu

Rozmiar materaca

Rozmiar materaca

Cena

Cena

  • 1 612 zł - 17 725 zł

Blog nawigacja

Z ekspozycji


Aktywne filtry

Produkty TEMPUR® z ekspozycji w promocyjnej cenie

W naszym sklepie online możesz zamówić ulubione łóżko, materac, poduszkę, bądź kołdrę TEMPUR® z ekspozycji. W tym miejscu znajdziesz artykuły ze wszystkich dostępnych kategorii Strefy TEMPUR®, dzięki czemu zrobisz wyjątkowo udane zakupy. Oferowane towary pochodzą z ekspozycji salonów stacjonarnych Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu, a ich ceny są obniżone nawet o kilkadziesiąt procent. Są to nowe, pełnowartościowe produkty, które nie posiadają żadnych ukrytych wad.

TEMPUR® z ekspozycji – niepowtarzalna okazja dla każdego

Powystawowe produkty TEMPUR® wyróżniają się przede wszystkim bardzo korzystną ceną, która jest zdecydowanie niższa od ceny regularnej. Towary z ekspozycji znajdują się w bardzo dobrym stanie, jednak czasem na ich powierzchni można dostrzec delikatne zabrudzenia, który mogły powstać w czasie, gdy dany produkt był eksponowany w sklepie lub transportowany do klienta. W takim wypadku możemy odświeżyć materac bądź inny wskazany przez Ciebie produkt w profesjonalnej pralni. Ponadto wszystkie powystawowe towary są objęte standardową lub przedłużoną gwarancją, dzięki czemu będziesz mógł z powodzeniem ich używać przez wiele lat.

Wśród produktów TEMPUR® z ekspozycji znajdziesz wyposażenie sypialni dla osób w każdym wieku. Możesz wygodnie zamówić materac, poduszkę lub akcesoria do domu, pensjonatu, hotelu lub wynajmowanego mieszkania. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów. Sprawdź dostępne rozmiary i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie!

Zapoznaj się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą dla marki TEMPUR®. Zamawiając w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany w unikalnej technologii TEMPUR®.