tel. 506 626 678 email

TEMPUR Medium

TEMPUR Medium


„Wyższy materac w cenie niższego” Promocja materace Tempur

Aktywne filtry

Średnie materace TEMPUR® Medium – równowaga między komfortem a podparciem

Materace TEMPUR® Medium oferują odczucie twardości określane jako średnie. To propozycja dla osób, które na co dzień wolą bardziej stabilne podparcie lub mają problemy z kręgosłupem. Wszystkie modele TEMPUR® Medium należą do segmentu premium i zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, według oryginalnej technologii marki TEMPUR®.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie materace TEMPUR® o odczuciu średnim. W zależności od Twoich preferencji i potrzeb możesz wybrać jeden z trzech modeli:

Modele TEMPUR® Medium oferują uczucie odpowiadające poprzedniej kolekcji tego producenta, mianowicie TEMPUR® Original Supreme, Elite i Luxe CT.

Średnie materace TEMPUR® Medium – budowa

Materace TEMPUR® Medium doskonale redukują nacisk, jednocześnie podpierając kręgosłup na całej jego długości. Kładąc się na nich, odczujesz niezrównany komfort i optymalne dopasowanie. Jest to możliwe dzięki unikalnej budowie produktów z tej serii.

Wierzchnią warstwę tworzy Zaawansowany Materiał TEMPUR®. To innowacyjne wypełnienie zostało zaprezentowane przez lidera technologii snu w lutym 2023 roku. W porównaniu z poprzednio używanym materiałem TEMPUR®, nowe wypełnienie zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do wagi i temperatury ciała.

Poza powyższym, materace o odczuciu średnim wykorzystują materiał TEMPUR Adapt® i technologię TEMPUR® DuraBase™. Ułożenie tych warstw w odpowiedniej kolejności i proporcjach gwarantuje elastyczność i trwałość obliczoną na wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Materace TEMPUR® Medium dostępne z pokrowcami QuickRefresh™ i SmartCool™

TEMPUR® Pro® i Pro Plus w odczuciu Medium standardowo wyposażone są w pokrowiec QuickRefresh™, który bardzo łatwo utrzymasz w czystości. Możesz wybrać również wersję wykorzystującą technologię SmartCool™. Chłodząca przędza wpleciona jest w standardowy pokrowiec i przez całą noc dostarcza przyjemnego uczucia świeżości. Pokrowce z właściwościami SmartCool™ to domyślne akcesoria dla modeli TEMPUR Pro Luxe® Medium.

Odkryj wszystkie zalety materacy TEMPUR® Medium

Materace TEMPUR® o odczuciu średnim spełniają oczekiwania klientów na całym świecie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać, wybierając jeden z tych produktów:

  • Zaawansowany Materiał TEMPUR®. To jedyne materace na świecie, które wykorzystują opatentowany przez TEMPUR® materiał – dla Twojej wygody i zdrowego snu
  • Absorpcja ruchu, dzięki której nie czujesz drgań, nawet partner obok Ciebie zmienia pozycję snu
  • Proekologiczna produkcja. Pokrowce modeli TEMPUR® Medium wykonane są zgodnie ze standardem OEKO-TEX. Oznacza to, że są wolne od szkodliwych substancji i przyjazne dla środowiska
  • Długa gwarancja: 10 lat na materac, 2 lata na pokrowiec
  • Możliwość połączenia z elektrycznie regulowanym stelażem TEMPUR®

Zamów średni materac TEMPUR® Medium w naszym sklepie internetowym

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą materacy marki TEMPUR®. Zamawiając TEMPUR® Medium u nas, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt wykonany z dbałością o każdy detal. Przetestuj materace w stacjonarnych salonach Komfort Snu w Bydgoszczy lub Toruniu albo wybierz dowolny model w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania dotyczące produktów marki TEMPUR®? Nasi konsultanci chętnie na nie odpowiedzą – napisz lub zadzwoń.